Чотири калуські борчині здобули медалі чемпіонату України U-15

13 листопада, 15:19
Переглядів: 448

У Збаражі Тернопільської області 9-12 листопада відбувся чемпіонат України з вільної боротьби серед юнаків і дівчат 2007-2008 років народження, в якому взяли участь понад 600 юних спортсменів до 15 років з 16 областей країни та міста Києва.

У складі збірної Івано-Франківської області, яка на змаганнях була представлена 23 юнаками і 6 дівчатами, чотири медалі чемпіонату України U-15 здобули вихованці ДЮСШ управління освіти Калуської міської ради та ГС «Борцівський клуб «Атлант».

Всеукраїнську нагороду найвищого ґатунку виборола Христина Демчук, яка сьогодні навчається у 9 класі Львівського фазового коледжу спорту. Перше місце вона посіла у ваговій категорії до 70 кг, перемігши достроково трьох суперниць – Софію Лисенко з Львівщини, Анну Воробель з Івано-Франківської області та Світлану Міщенко з Донеччини, а також за очками (6:3) – Олександру Рибак з Чернівецької області.

У ваговій категорії до 42 кг срібну медаль чемпіонату України U-15 здобула Олена Тупичак, яка у вирішальній сутичці поступилася борчині зі Львівщини Юлії Голговській. А бронзові медалі вибороли Соломія Петрів у ваговій категорії до 66 кг та вихованка БК «Атлант» Надія Прокопів у ваговій категорії до 36 кг.

Також вдало виступили на чемпіонаті України U-15 калуські борці. Зокрема, Михайло Дідошак і Владислав Беген посіли у своїх вагових категоріях п’яті місця, а Олексій Безрукий і Максим Дзюбак вибороли відповідно у вагових категоріях до 38 і 48 кг сьомі місця.

На знімку: калуські медалістки чемпіонату України та їхні тренери Андрій Кучма, Роман Демчук, Юрій Кірілов і Орест Скобельський.