У калуських атлетів – дев’ять нагород чемпіонату області

23 травня, 10:33
Переглядів: 1163

18-20 травня в Івано-Франківську на базі коледжу фізичного виховання та Калуші на стадіоні «Хімік» пройшов чемпіонат області з легкої атлетики. Понад 100 атлетів Прикарпаття впродовж трьох днів виборювали нагороди в дванадцяти видах програми.

Розпочався чемпіонат області в Івано-Франківську, де 18 травня відбулися змагання з легкоатлетичних метань. На жаль, калуські спортсмени в них участі не взяли. А серед тих, хто змагався в секторах з легкоатлетичних метань, прогнозовано перемогу здобули вже достатньо відомі в області атлети. У метанні списа перші місця посіли вихованець ОДЮСШ Петро Гуцул і Василина Белова, яка займається в ШВСМ. А в штовханні ядра перемогли Роман Давидів і Лідія Шафаренко (обоє представляють Івано-Франківську СДЮШОР ФСТ  «Україна»)

Два наступні дні чемпіонат області з легкої атлетики відбувався вже в Калуші на стадіоні «Хімік». Тут проводилися змагання з бігових дисциплін та стрибків у довжину, в яких відзначилися і вихованці Калуської ДЮСШ. Загалом вони здобули дев’ять нагород. Зокрема, чемпіонами області стали: зі спортивної ходьби – Анна Шевчук (Суслик), Анна Проданчук – з бігу на 1500 м, з бігу на 400 м – Тарас Шинкар, з бігу на 800 м – Вікторія Кривцун.

Тарас і Вікторія також посіли другі місця з бігу відповідно на 200 і 100 м. Аналогічне місце забезпечила собі калушанка Юлія Луцька, яка такого результату досягла в бігу на 3000 м. Ще двоє вихованців Калуської ДЮСШ, а саме: Сніжана Джичко та Максим Обладрук, посіли треті місця в змаганнях з бігу на 200 м.

Всі переможці і призери чемпіонату області з легкої атлетики були відзначені грамотами та пам’ятними медалями. Їх на п’єдесталі пошани вітали чемпіонка Юніорських олімпійських ігор Неля Непорадна, МСМК зі спринту Віталій Сенів, один з перших майстрів спорту у легкій атлетиці області, член Ради ФЛАІФ Мирослав Андрійчук та інші відомі атлети Івано-Франківщини.