Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

У неділю ФК «Калуш» зіграє з «Чайкою» перший календарний матч у другій лізі

24 липня, 12:32
Переглядів: 501

27 липня стартують ігри в другій лізі чемпіонату України з футболу сезону 2019-2020 рр. Щоправда, в групі «А», в якій змагатиметься ФК «Калуш», підопічні нового головного тренера команди Василя Качура календарний матч першого туру проведуть у неділю, 28 липня, на стадіоні «Хімік» з командою «Чайка» з села Петропавлівська Борщагівка, розташованого в передмісті Києва. Початок поєдинку о 18.00.

Як уже повідомлялося в «НК», до групи «А» другої ліги увійшло 11 команд, серед яких є три новачки сезону: «Діназ» (Вишгород Київської області) і ФК «Ужгород», які минулого сезону грали в чемпіонаті ААФУ, та «Оболонь Бровар-2» (Буча Київської області) – резервна команда клубу першої ліги.

Згідно з форматом змагань, команди, які посядуть перші місця в групах «А» і Б» другої ліги, напряму підвищаться в класі, а другі поборються за першу лігу в перехідних матчах з 13-ою і 14-ою командами цього дивізіону. Команди, які за результатами ігор в сезоні опиняться на останніх місцях у групах, мають за спортивним принципом перейти в аматорські змагання.

Календар ігор команд групи «А» другої ліги чемпіонату України

Перше коло

1 тур

27 липня (субота)

«Діназ» (Вишгород) – «Оболонь-2» (Буча)

«Буковина» (Чернівці) – ФК «Ужгород»

«Поділля» (Хмельницький) – «Верес» (Рівне)

«Полісся» (Житомир) – «Нива» (Вінниця)

28 липня (неділя)

ФК «Калуш» – «Чайка» (Петропавлівська Борщагівка)

2 тур

3 серпня (субота)

«Нива» Т – «Діназ»

«Чайка» – «Поділля»

«Нива» (Вінниця) – ФК «Калуш»

ФК «Ужгород» – «Полісся»

«Оболонь-2» – «Буковина»

3 тур

11 серпня (неділя)

«Буковина» – «Нива» Т

«Полісся» – «Оболонь-2»

ФК «Калуш» – ФК «Ужгород»

«Поділля» – «Нива» В

«Верес» – «Чайка»

4 тур

17 серпня (субота)

«Нива» Т – «Полісся»

«Діназ» – «Буковина»

«Нива» В – «Верес»

ФК «Ужгород» – «Поділля»

«Оболонь-2» – ФК «Калуш»

5 тур

28 серпня (неділя)

«Полісся» – «Діназ»

ФК «Калуш» – «Нива» Т

«Поділля» – «Оболонь-2»

«Верес» – ФК «Ужгород»

«Чайка» – «Нива» В

6 тур

31 серпня (субота)

«Нива» Т – «Поділля»

«Діназ» – ФК «Калуш»

«Буковина» – «Полісся»

ФК «Ужгород» – «Чайка»

«Оболонь-2» – «Верес»

7 тур

4 вересня (середа)

ФК «Калуш» – «Буковина»

«Поділля» – «Діназ»

«Верес» – «Нива» Т

«Чайка» – «Оболонь-2»

«Нива» В – ФК «Ужгород»

8 тур

8 вересня (неділя)

«Нива» Т – «Чайка»

«Діназ» – «Верес»

«Буковина» – «Поділля»

«Полісся» – ФК «Калуш»

«Оболонь-2» – «Нива» В

9 тур

14 вересня (субота)

«Поділля» – «Полісся»

«Верес» – «Буковина»

«Чайка» – «Діназ»

«Нива» В – «Нива» Т

ФК «Ужгород» – «Оболонь-2»

10 тур

18 вересня (середа)

«Нива» Т – ФК «Ужгород»

«Діназ» – «Нива» В

«Буковина» – «Чайка»

«Полісся» – «Верес»

ФК «Калуш» – «Поділля»

11 тур

22 вересня (неділя)

«Верес» – ФК «Калуш»

«Чайка» – «Полісся»

«Нива» В – «Буковина»

ФК «Ужгород» – «Діназ»

«Оболонь-2» – Нива» Т

Друге коло

12 тур

29 вересня (неділя)

«Верес» – «Поділля»

«Чайка» – ФК «Калуш»

«Нива» В – «Полісся»

ФК «Ужгород» – «Буковина»

«Оболонь-2» – «Діназ»

13 тур

5 жовтня (субота)

«Діназ» – «Нива» Т

«Буковина» – «Оболонь-2»

«Полісся» – ФК «Ужгород»

ФК «Калуш» – «Нива» В

«Поділля» – Чайка»

14 тур

9 жовтня (середа)

«Нива» Т – «Буковина»

«Чайка» – «Верес»

«Нива» В – «Поділля»

ФК «Ужгород» – ФК «Калуш»

«Оболонь-2» – «Полісся»

15 тур

13 жовтня (неділя)

«Буковина» – «Діназ»

«Полісся» – «Нива» Т

ФК «Калуш» – «Оболонь-2»

«Поділля» – ФК «Ужгород»

«Верес» – «Нива» В

16 тур

19 жовтня (субота)

«Нива» Т – ФК «Калуш»

«Діназ» – «Полісся»

«Нива» В – «Чайка»

ФК «Ужгород» – «Верес»

«Оболонь-2» – «Поділля»

17 тур

23 жовтня (середа)

«Полісся» – «Буковина»

ФК «Калуш» – «Діназ»

«Поділля» – «Нива» Т

«Верес» – «Оболонь-2»

«Чайка» – ФК «Ужгород»

18 тур

27 жовтня (неділя)

«Нива» Т – «Верес»

«Діназ» – «Поділля»

«Буковина» – ФК «Калуш»

ФК «Ужгород» – «Нива» В

«Оболонь-2» – «Чайка»

19 тур

2 листопада (субота)

ФК «Калуш» – «Полісся»

«Поділля» – «Буковина»

«Верес» – «Діназ»

«Чайка» – «Нива» Т

«Нива» В – «Оболонь-2»

20 тур

10 листопада (неділя)

«Нива» Т – «Нива» В

«Діназ» – «Чайка»

«Буковина» – «Верес»

«Полісся» – «Поділля»

«Оболонь-2» – ФК «Ужгород»

21 тур

16 листопада (субота)

«Поділля» – ФК «Калуш»

«Верес» – «Полісся»

«Чайка» – «Буковина»

«Нива» В – «Діназ»

ФК «Ужгород» – «Нива» Т

22 тур

23 листопада (субота)

«Нива» Т – «Оболонь-2»

«Діназ» – ФК «Ужгород»

«Буковина» – «Нива» В

«Полісся» – Чайка»

ФК «Калуш» – «Верес»

Підготував Василь ТКАЧУК.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: