У Тлумачі ВК «Нафтохімік» здобув лише очко

04 грудня, 15:00
Переглядів: 18949

Невдалим виявся вояж до Тлумача ВК «Нафтохімік» (Калуш) на матчі другого туру чемпіонату області з волейболу серед чоловічих команд І ліги. Підопічні Любомира Фединяка зазнали двох поразок і опустилися в турнірній таблиці з першого місця на третє.

Як повідомив голова ФСК «Нафтохімік» Богдан Войтович, уже в першому матчі з ВК «Заболотів» не пішла гра в одного з основних гравців команди Романа Івасіва. В нього практично нічого не виходило, а рівноцінної заміни високому на зріст Романові тренер «Нафтохіміка» так і не знайшов серед інших гравців команди, з котрими приїхав до Тлумача. В підсумку ВК «Заболотів» здобув перемогу з рахунком 3:1

Уже на початку другого матчу з ВК «Підвербці» зазнав травми і вибув з гри ще один ключовий гравець «Нафтохіміка» Олександр Кононенко. Поєдинок між командами проходив з перемінним успіхом, але у вирішальному п’ятому сеті більше пофортунило фактичним господарям другого туру. ВК «Підвербці» здобув перемогу з рахунком 3:2 і відповідно додав до свого активу два очки, а калуським волейболістам дісталося одне очко.

Зазнали поразки від цього волейбольного клубу з Тлумацького району і «Зелені Дракони» з Бурштина. Щоправда, поступилися господарям туру з рахунком 1:3, тому жодного очка не здобули. Натомість бурштинці «заробили» три залікові очки у матчі з ВК «Заболотів», обігравши цю команду з рахунком 3:0.

Інші чотири клуби І ліги чемпіонату області по два матчі другого туру провели в Надвірній. Тут по шість очок здобули надвірнянська «Говерла» і делятинський «Горіш», переконливо обігравши своїх суперників – команди «Університет» і «Ліцей №23» з обласного центру. Волейболісти «Університету» спромоглися виграти лише один сет у «Говерли», а ліцеїсти аналогічно перемогти в одному сеті «Горіш».

Після зіграних матчів другого туру лідерство в турнірній таблиці І ліги чемпіонату області захопила бурштинська команда «Зелені Дракони», в активі якої 9 очок. На друге місце перемістився ВК «Підвербці» (8 очок). Третю позицію посідає ВК «Нафтохімік» (7 очок). Чотири команди набрали по 6 очок. А на останньому місці перебуває івано-франківський «Ліцей №23».

З аутсайдером змагань та івано-франківським «Університетом»  проведе 16 грудня в Бурштині свої два матчі третього туру обласного чемпіонату з волейболу калуська команда «Нафтохімік».