Важлива перемога ФК «Калуш» у чемпіонаті України

30 квітня, 12:07
Переглядів: 6936

До гри в Калуші ФК «Малинськ»  посідав четверте місце чемпіонату України серед аматорів, здобувши в перших двох турах весняної частини дві перемоги. А  калушани зіграли внічию та перемогли на виїзді чортківський «Кристал».

Наша команда у разі звитяги мала шанс закріпитись на четвертому місці, а суперник зміг би відірватись від своїх конкурентів і наблизитись до трійки лідерів, йдеться у повідомленні прес-служби ФК "Калуш".

У міжсезоння ФК "Малинськ" підсилили досвідчені гравці з першої та другої ліги. Отже, цей матч можна назвати надпринциповим та визнати матчем туру.

Сильна спека, багато уболівальників на трибунах — таким був цього стадіон «Хімік». З перших хвилин калушани почали грати першим номером, тактично грамотно будували кожну атаку, і тут стало зрозуміло, що назріває гол. Так і сталося: гол на свій рахунок записав Юрій Голубка, асистом відзначився Роман Генега, котрий на високому рівні провів матч.

Після забитого м’яча калушани почали ще більше «давити» на суперника. І після хорошої атаки Матвіїв пробивав, але м’яч зрекошетив від захисника до Голубки і наш нападник прокинув повз воротаря — 2:0.

У першому таймі гості жодного разу не створили небезпечного моменту біля наших воріт, в центрі захисту дуже надійно відіграли Олевич та наш новий футболіст Даценко, котрий має досвід виступів в УПЛ. Але, на жаль, під завісу першого тайму він отримав ушкодження і був замінений.

Другий тайм особливо нічим не вирізнявся від першого: калушани створювали момент за моментом.

Під завісу матчу гості скористались розконцентрацією захисників Калуша і зуміли відквитати один м‘яч — 2:1. Отож, ФК «Калуш» набирає 15 залікових балів і закріплюється на четвертій сходинці турнірної таблиці.

PS. У матчі першості області, який ФК "Калуш" провів у неділю, 29 квітня,  на стадіоні "Хімік" проти команди "Вихор" з Ямниці, калушани поступилися зрахунком 0 : 1.