«Верес» і ФК «Калуш» зіграли внічию

22 вересня, 19:04
Переглядів: 102

У матчі останнього туру першого кола чемпіонату України з футболу серед команд другої ліги ФК «Калуш» на виїзді зіграв з рівненським «Вересом» унічию 1:1.

Господарі поля відкрили рахунок на 17-ій хвилині першого тайму. Вдалу атаку, яку вони організували, завершив влучним ударом головою Антон Яременко.

Підопічні Василя Качура відігралися на 89-ій хвилині матчу, коли футболісти «Вереса» вже переважно дбали про руйнування атак калушан і жадали бажаного фінального свистка від арбітра, щоб потішити своїх уболівальників перемогою. Їхнім сподіванням не дозволив збутися Владислав Танчин, який з’явився на полі наприкінці другого тайму та забив такий важливий гол.