Вихованка Вигодської ДЮСШ Ірина Заблоцька здобула «золото» чемпіонату Європи U-20

03 липня, 12:07
Переглядів: 87

На чемпіонаті Європи з трьох видів боротьби серед спортсменів до 20 років, який сьогодні завершується в столиці Італії – Римі, феноменально виступили представниці національної збірної України. Українські борчині посіли перше місце в загальнокомандному заліку континентальної першості, здобувши чотири золоті, одну срібну і три бронзові медалі.

Відзначилася на цих змаганнях і вихованка Вигодської ДЮСШ Ірина Заблоцька, з якою працює заслужений тренер України з вільної боротьби Максим Кравченко. Вона стала чемпіонкою Європи U-20 у ваговій категорії до 72 кг.

У фінальній сутичці Ірина на туше перемогла суперницю з Туреччини. А на шляху до «золота» вона так само впевнено подолала борчинь із Азербайджану й Угорщини відповідно з рахунком 8:2 і 10:0.