Вінницька «Нива» розгромно поступилася ФК «Калуш»

04 серпня, 17:13
Переглядів: 175

Матч другого туру чемпіонату України з футболу у групі «А» другої ліги між вінницькою «Нивою» та ФК «Калуш» з Івано-Франківщини завершився з рахунком 0:3. Вінничани 3 серпня програли «за всіма статтями» при пустих трибунах домашнього стадіону, інформує «НК» з посиланням на вінницький сайт «Na Парижі».

Як зазначають у прес-службі вінницького клубу, без підтримки «12 гравця» у господарів поля гра не задалася майже з початку поєдинку. Гостям вдалося забити швидкий гол після кутового. Нападник прикарпатців Богдан Денега на 13-й хвилині «розстріляв» голкіпера вінничан Максима Гурідова із лінії воротарського майданчика.

У вінничан були шанси зрівняти рахунок, але Андрій Рогозін з 9-ти метрів пробив вище воріт. Потім воротар гостей Єгор Попович ще кілька разів демонстрував свою майстерність.

Другий гол ФК «Калуш» забив в кінцівці першого тайму. Гості організували швидку атаку з виходом «чотири на три». Класичний розіграш із розрізними передачами завершився влучним замиканням Романа Лебедя.

На фініші поєдинку гості збільшили перевагу до розгромного рахунку. Допоміг «стандарт». На 83-й хвилині головою вразив ворота «Ниви» Владислав Горбаченко, який вийшов на заміну.

Господарі спробували організувати штурм, аби забили хоча б гол престижу, але удар капітана команди Ігоря Маляренка прийшовся у поперечину.

Отже, за результатами двох турів «Нива» посідає передостанню сходинку в турнірній таблиці, не маючи в активі жодного очка. Наступний матч вінничани проведуть у Хмельницькому 10 серпня з «Поділлям».

Макс МЕЛЬНИК.

На знімках: є перша перемога в новому сезоні;

Богдан Денега забив перший гол за ФК «Калуш» у чемпіонаті України з футболу сезону 2019-2020 рр.

Р.S. Інші матчу другого туру в групі «А» другої ліги завершилися з такими результатами:

«Чайка» – «Поділля» – 0:1,

«Нива» (Тернопіль) – «Діназ» – 3:0,

ФК «Ужгород» – «Полісся» – 1:2.

Ще один поєдинок другого туру в групі «А» відбувається в ці хвилини між командами «Оболонь-Бровар-2» і «Буковина» (Чернівці).

Свій наступний календарний матч чемпіонату України підопічні Василя Качура проведуть вдома на стадіоні «Хімік» у неділю, 11 серпня. Суперником калуської команди буде ФК «Ужгород».