Володимир Савошко врятував ФК «Калуш» від нічиєї з «Буковиною»

27 жовтня, 21:37
Переглядів: 241

Сьогодні відбулися матчі 18 туру чемпіонату України з футболу серед команд другої ліги. ФК «Калуш» свій поєдинок проводив на виїзді з чернівецькою «Буковиною», якій в першому колі змагань у групі «А» поступився на стадіоні «Хімік» з рахунком 0:2.

На виїзді «червоно-чорні» прагнули себе реабілітувати за домашню поразку від «Буковини». І це їм вдалося зробити. Щоправда, могли й зіграти внічию.

Підопічні Степана Матвіїва, відкривши рахунок в матчі на 53-ій хвилині (відзначився легіонер ФК «Калуш» Дос Габріель), дозволили суперникові на 84-ій хвилині його зрівняти. Але врятував калуську команду від нічиєї в Чернівцях Володимир Савошко. Він уже на доданих арбітром хвилинах до основного часу поєдинку забив переможний гол, спрямувавши ударом головою м’яч у дев’ятку воріт «Буковини».

Інші матчі цього туру в групі «А» завершились з такими результатами:

ФК «Ужгород» – «Нива» (Вінниця) – 0:2,

«Нива» (Тернопіль) – «Верес» – 0:0.

Завтра у Бучі зіграють між собою «Оболонь-Бровар-2» і «Чайка», а матч 18 туру «Діназ» – «Поділля» перенесено на іншу дату через епідемію менінгіту в складі хмельницької команди.

Станом на сьогодні турнірна таблиця в групі «А» має такий вигляд:

У наступному турі, матчі якого пройдуть 2 листопада, ФК «Калуш» вдома прийматиме лідера групи «А» – житомирське «Полісся».