«Юність» на виїзді перемогла з сухим рахунком коршівський «Сокіл»

09 листопада, 14:34
Переглядів: 417

Верхнянська «Юність» здобула чергову перемогу в першості області з футболу. Цього разу підопічні Романа Мотуза обіграли на виїзді «Сокіл» (Коршів) з рахунком 3:0.

Команда з Коломийщини виявилася доволі складним суперником. Гостям вдалося відкрити рахунок у матчі аж на 67 хвилині (відзначився Роман Москалик), хоча вже в дебюті поєдику могли першими забити гол господарі. На щастя верхнянців, нападник «Сокола» не скористався неузгодженими діями захисників «Юності» в своєму штрафному майданчику.

Подвоїв рахунок в матчі на 79-ій хвилині знову ж таки Роман Москалик. А третій гол у цьому виїзному поєдинку забив Сергій Гладковський уже на другій доданій хвилині до основного часу другого тайму.

Інші матчі 9-го туру першості області з футболу завершилися з такими результатами:

«Обрій» (Чернятин) – «Хутровик» (Тисмениця) – 6:4,

«Карпати» (Кути) – «Карпати» (Болехів) – 3:1,

ФК «Вербівці» – «Колос Городенківщини» – 1:1,

«Карпати» (Ст. Борогодчани) – «Придністров’я» (Тлумач) – 2:1

«Покуття-Нептун» (Заболотів) – «Касова» (Бовшів) – 2:0.

За два тури до завершення першого кола першості області з футболу верхнянська «Юність» уже забезпечила собі перше місце в турнірній таблиці навіть за умови, якщо двом наступним суперникам програє. В її активі – 27 очок, здобутих у дев’яти матчах. Друге місце посідають кутські «Карпати» – 19 очок, а замикає трійку лідерів першості області ФК «Вербівці» – 15 очок.