«Юність» стартувала в першості області з перемоги

28 вересня, 15:52
Переглядів: 217

27 вересня стартувала першість області з футболу серед команд другої ліги, в якій в сезоні 2020-2021 рр. Калущину представляє верхнянська «Юність».

У першому турі обласних змагань команда цього села Верхнянської ОТГ, яка за останні тридцять років не брала участі ні в першостях, ні в чемпіонатах Івано-Франківщини, приймала бовшівську «Касову» з Галицького району. На матч із одним із лідерів обласного турніру серед команд другої ліги останніх сезонів, який проводився на стадіоні в селі Іванкова, прийшло повболівати за «Юність» чимало її прихильників. І футболісти віддячили їм за підтримку результативною грою.

Щоправда, перший тайм поєдинку, в якому гравці «Юності» мали ігрову й територіальну перевагу над опонентами та могли неодноразово завершити атакуючі дії влучними ударами, однак змарнували такі нагоди, завершився внічию 0:0. Одразу після перерви на поле вийшов атакуючий півзахисник Юрій Іванишин, який замінив Назара Герина. Свіжий гравець додав креативності до командних дій «Юності». У штрафному майданчику гостей все частіше почали виникати гострі моменти, що спонукало оборонців «Касови» грати на грані «фолу» при відборі м’яча під час атак господарів й помилятися при розіграші ними стандартних ситуацій. Власне, на 75-ій хвилині матчу після навісу з кутового один із захисників «Касови» зіграв рукою у штрафному майданчику й арбітр призначив пенальті. 11-метровий удар майстерно виконав Юрій Іванишин, спрямувавши м’яч у протилежний кут воріт до того, в який стрибнув голкіпер, намагаючись вгадати напрямок його польоту.

Невдовзі після пропущеного гола тренер «Касови» провів ряд замін, намагаючись змінити хід поєдинку та зрівняти рахунок. Однак «Юність», в складі якої в другому таймі теж нові гравці, не тільки не дозволила гостям здобути одне очко, а й на доданих арбітром хвилинах до другої половини зустрічі забила другий гол. Дубль оформив Юрій Іванишин, який завершив чергову атаку «Юності» влучним ударом у «дев’ятку» із правого кута штрафного майданчика.

Склад ФК «Юність» у першому переможному матчі першості області з футболу: Макогон Михайло (воротар), Канюк Андрій, Подолюк Ігор, Гладковський Сергій, Гудак Роман (Кащій Микола’82) – Курташ Роман (Вістовський Юрій’73), Долотко Ігор, Мельник Святослав, Герин Назар (Іванишин Юрій’46), Шевченко Святослав (Дмитрів Павло’65) – Москалик Роман (Цюпер Олександр’86).

В інших поєдинках першого туру першості області з футболу були зафіксовані такі результати:

«Придністров’я» (Тлумач) – «Хутровик» (Тисмениця) – 2:2,

«Колос Городенківщини» (Вільхівці) – «Покуття-Нептун» (Заболотів) – 2:2,

«Карпати» (Болехів) – «Карпати» (Старі Богородчани) – 2:0,

«Обрій» (Чернятин, Городенківський р-н) – «Сокіл» (Коршів, Коломийський р-н) – 2:2,

«Карпати» (Кути) – ФК «Вербівці» (Городенківський р-н) – 0:2.

Свій наступний матч верхнянська команда проведе 4 жовтня в Тлумачі з місцевою командою «Придністров’я».