Юрій Климкович – чемпіон України U13 з важкої атлетики, у Ганни Гац – мала бронзова медаль

09 листопада, 16:54
Переглядів: 696

7-9 листопада в Коломії відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 13 років, у якому в складі збірної області брали участь двоє вихованців тренера відділення важкої атлетики Калуської ДЮСШ «Сокіл» Ігоря Стечака.

У змаганнях серед дівчат вагової категорії до 45 кг відзначилася Ганна Гац . Калуська важка атлетка здобула малу бронзову медаль у вправі «ривок», піднявши штангу вагою 34 кг. Однак у вправі «по введенню» вона вдало виконала лише одну спробу із трьох і з результатом 41 кг не потрапила до трійки призерів. Так само не здобула медалі і за сумою двоборства.

А ось Юрій Климкович повна виправдав сподівання свого викладача. Виступаючи у ваговій категорії до 49 кг, юнак став нім чемпіоном України з результатом за сумою двоборства 133 кг та здобув ще дві малі золоті медалі за найкращі серед усіх важкоатлетів, які досягли у вправах «60 кг» і «повністю» (73). кг).

Варто також відзначити та приємний історичний факт у тренерському кар’єрі Ігоря Стечака, який звершився на коломійському помості 9 листопада 2021 року. початок дня Юрій Климкович першим його вихованцем, який здобув титул чемпіона України з важкої атлетики серед юнаків до 13 років.