«Золотий» кубок від гендиректора здобули дівчата з Підмихайля

09 березня, 13:51
Переглядів: 791

З нагоди Міжнародного жіночого дня в Калуші пройшов традиційний дівочий волейбольний турнір серед загальноосвітніх навчальних закладів міста та району, який був організований та проведений фізкультурно-спортивним клубом «Нафтохімік».

Цього року за призи від генерального директора ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Володимира Шулиндіна виявили бажання позмагатися 16 учнівських команд.

За підсумками групового етапу турніру до фінальної частини змагань потрапили найсильніші дві міські та дві сільські команди. Вони й розіграли між собою звання чемпіона.

Фінальні матчі турніру відбулися у спортзалі ФСК «Нафтохімік» 2 березня. У двох перших поєдинках, в яких зустрілися переможці груп з командами, які посіли в них другі місця, волейболістки Калуської СШ №2 обіграли своїх суперниць з Пійлівської ЗОШ з рахунком 2:0, а команда Підмихайлівського НВК з таким же рахунком завдала поразки команді Калуського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №10-ліцей».

У поєдинку за третє місце волейболістки з Пійла перемогли калуських дівчат з десятої школи-ліцею з рахунком 2:0. Так само вирішальному матчі за чемпіонське звання команді Підмихайлівського НВК вистачило двох партій, щоб обіграти команду Калуської СШ №2.

На церемонії нагородження всім учасникам турніру щиро подякував за те, що вони відчайдушно боролися між собою, щоб досягти бажаних результатів, заступник генерального директора ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Ігор Мацьків. А потім від імені першого керівника підприємства Володимира Шулиндіна виконав приємну місію вручення призів.

Пакети з солодощами отримали всі 16 команд, що брали участь в турнірі. Кожній команді, які посіли 4-10 місця, було вручено по волейбольному м’ячу. Один волейбольний м’яч, щоправда, кращої якості й дорожчий, а також пам’ятні медалі і грамоту за зайняте третє місце було вручено команді Пійлівської ЗОШ. Медалі, грамоту та два м’ячі фірми Mikasa отримала за друге місце команда Калуської СШ №2. А дівоча команда Підмихайлівського НВК, що стала переможцем турніру, повезла з Калуша разом з вчителем фізичного виховання Василем Юрківим, який її готував до цих змагань, до свого навчального закладу три волейбольні м’ячі Mikasa, медалі, грамоту та кубок.

Ігор Мацьків також нагородив спеціальними призами (спортивними статуетками) кращих гравців турніру Євгенію Полійовську (Калуський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №10-ліцей»), Адріану Парцей (Пійлівська ЗОШ), Софію Сметану (Калуська СШ №2) і Діану Пихней (Підмихайлівський НВК).