Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Молоді диспетчери «КАРПАТНАФТОХІМу» знайомилися з роботою виробничих підрозділів

19 червня, 07:56
Переглядів: 1245

Минулої неділі головний диспетчер виробничо-диспетчерського відділу ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Роман Гургула організував та провів для групи працівників диспетчерської служби виїзне навчання у виробничих підрозділах підприємства. Метою цього заходу було покращити ефективність роботи диспетчерської служби, склад якої за останні роки суттєво омолодився. Крім того, деякі диспетчери досі ніколи не були в багатьох відділеннях, цехах виробництв етилену і поліетилену та ПХВСС і КС й не знайомилися зі специфікою діяльності цих колективів, з експлуатацією й обслуговуванням технологічного обладнання, трубопроводів, використанням систем автоматичного контролю за виробничими процесами тощо.

– Необхідність проведення для працівників диспетчерської служби такої екскурсії на виробництва назріла давно, – розповідав Роман Володимирович. – Але через їх постійну зайнятість, бо працюють по змінах, зробити це не вдавалося. – Тому, проаналізувавши ситуацію, ми зрозуміли, що більш реальною можливістю зібрати групу диспетчерів у кількості 6-7 осіб, щоб побувати на виробництвах, може бути не буденний день, а вихідний. Власне, минулої неділі перша група з шести працівників диспетчерської служби і подалася зі мною на черговому автомобілі у цехи, з яких і надходить до них та чи інша інформація передусім від майстрів змін. Саме до них було найбільше запитань від диспетчерів, які цікавилися роботою обладнання, операторних, зберіганням, завантаженням готової продукції і розвантаженням сировини та іншими процесами, що виконуються колективами.

Ми побували практично в усіх відділеннях цехів виробництв етилену і поліетилену та ПХВСС і КС, на оглядовому майданчику установки з виробництва етилену, з якого диспетчери побачили печі піролізу, паровий котел, колони розділення фракцій та інше технологічне обладнання, про використання якого в процесах виробництва продуктів розповіли майстри цехів піролізу, компримування і поділу пірогазу та з виробництва вуглеводнів.

Також група працівників диспетчерської служби відвідала залізничний цех і цех магістральних продуктопроводів, де ознайомилася з роботою цих колективів. Зокрема, майстер зміни цеху магістральних продуктопроводів Лариса Сондей більш детально ознайомила з процесом подачі етилену в цех з виробництва хлорвінілу та в етиленопровід «Калуш – Західний кордон», по якому може транспортуватися цей продукт в Угорщину та у зворотному напрямку на наше підприємство.

Надалі диспетчери продовжили своє знайомство з підрозділами підприємства вже на території виробництва ПХВСС і КС. Тут у цех з виробництва ХіКС мембранним методом якраз прибули вагони з технічною сіллю, де вони мали можливість побачити процес розвантаження цієї сировини.

Відвідувачі також у цьому цеху оглянули склад солі, резервуарний парк каустичної соди, побували в операторній. Потім завітали в цехи з виробництва хлорвінілу та ПХВСС, в останньому з яких завершили екскурсію на виробництва підприємства оглядом відділення фасування полівінілхлориду в мішки та біг-беги, складів готової продукції та місць її завантаження в автомобільний і залізничний транспорт.

За словами Романа Гургули, ознайомлення другої й третьої груп працівників диспетчерської служби виробничо-диспетчерського відділу з роботою виробничих підрозділів ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» заплановано провести теж у неділю – відповідно 5 і 19 липня.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: