Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Олександр Болецький: «Уряд дав підприємству зелене світло для продуктивної роботи»

01 червня, 11:43
Переглядів: 10416

28 травня в рамках урочистого відзначення Дня міста, яке цьогоріч співпало з 580-річницею з часу першої згадки про Калуш, у приміщенні Центральної бібліотеки ім Т.Шевченка відбулася економічна конференція за участю керівників промислових і малих підприємств міста, а також представників Івано-Франківської обласної держадміністрації, Калуської міської ради регіонального відділення Торгово-промислової палати, журналістів.

Відкриваючи конференцію перший заступник міського голови Галина Романко визнала, що в силу багатьох факторів Калуш нині дещо втратив свої позиції з виробництва промислової продукції. Адже коли ще п’ять років тому його частка в загальнообласному сукупному продукті складала 30 відсотків, то зараз лише дев’ять.

Про те, що вже найближчим часом ситуація може поліпшитися, говорив у своєму виступі начальник управління економічного розвитку міської ради Юрій Соколовський.

– Основну тут надію покладаємо на відновлення роботи основних виробництв «КАРПАТНАФТОХІМу», – відзначав виступаючий. – Адже робота цього підприємства дозволить у 4-5 разів підвищити рівень промислового виробництва в місті.

Після такої гучної і обнадійливої заяви з особливим нетерпінням учасники конференції слухали виступ заступника генерального директора ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Олександра Болецького. І він у своїй короткій презентації з показом відповідних слайдів ці надії виправдав. Особливо слова про те, що в даний час уже на завершальному етапі ведуться роботи з пуску заводу.

– Це стало можливим, – наголошував О. Болецький, – завдяки зняттю акцизу на ввезення в Україну сировини для потреб виробництва етилену і поліетилену. – А ще завдяки нинішньому уряду України, особливо міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика, вирішено ряд інших важливих питань, які не давали можливості підприємству працювати.

– Скажу без перебільшення, – наголошував Олександр Ярославович, – що саме уряд нашої держави дав підприємству зелене світло для продуктивної роботи і можливості підняття рівня зарплати працюючим, адже після пуску заводу рівень премій для персоналу становитиме до 40 відсотків зарплати. Крім цього, ще передбачено кількаразове підвищення посадових окладів та тарифів.

Але ще до того, як перед учасниками конференції виступив представник «КАРПАТНАФТОХІМу», несподівано до зали бібліотеки завітав Ігор Насалик, якому відразу було надано слово.

– Перед візитом до вас, – розповідав Ігор Степанович, – я відвідав спортивну школу «Сокіл», байсейн «Посейдон» і розважальний комплекс «Акваторія». І тільки в останньому закладі в цей недільний ранок оздоровлюються люди. А це є свідченням того, що все нове, яке в місті вводиться в експлуатацію, потрібне і цікаве калушанам.

Торкаючись теми діяльності «КАРПАТНАФТОХІМу», І. Насалик відзначив, що діючий ще донедавна в Україні акцизний збір на ввезення нафтогазової сировини для переробки у готові нафтохімічні продукти, не дав в бюджет жодної гривні. Звідси висновок, що запроваджувався він у чиїхось інтересах, які не мають нічого спільного з державними.

А ще відновлення роботи Калуського нафтохімічного комплексу дасть можливість для належної праці не тільки його двотисячному колективу, а й близько п’яти тисячам працівників його підприємств-партнерів. Важливо й те, що після пуску підприємства повноцінно працюватиме «Калуська ТЕЦ – нова», яка є нині єдиною теплоелектроцентраллю, що ще підпорядкована Міненерго. Всі решта енергопідприємства просто розікрали…

У порядку денному економічної конференції було ще чимало цікавих та пізнавальних виступів. Так, зокрема, директор «Калуської соляної компанії» Василь Петрів поінформував присутніх про те, за яких умов і коли стане можливим відродження калійного виробництва в місті, що дасть можливість не лише наповнити український ринок необхідними мінеральними добривами, а й вирішити болючі для регіону екологічні проблеми. А директор ТОВ «Калуський трубний завод» Андрій Найда звернув увагу присутніх на унікальність продукції їхнього підприємства, сировиною, для якого вже в недалекому майбутньому знову стане поліетилен та полівінілхлорид суспензійний від «КАРПАТНАФТОХІМу».

А ще на конференції досвідом роботи поділилися директор спортивно-оздоровчого комплексу «Акваторія» Ірина Кілко, директор товариства «КарпатСмоли» Галина Перегіняк та інші її учасники.

На завершення конференції організатори запропонували присутнім почастувати новим пивом «Ювілейне» Калуського пивзаводу, який його працівники зварили до Дня міста з нагоди його 580-річчя, та солодкою продукцією підприємства «Леосіті інвест» («Бом-бік»).

3252 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Останнi оголошення

  • 01.06, 12:16 В Калуській окружній прокуратурі наявна 1 вакантна посада, яка може бути заміщена за результатами добору.
  • 12.04, 10:52 ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» запрошує до співпраці
  • 16.11, 07:54 ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» запрошує до співпраці
  • Всi оголошення
Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: