За два місяці війни рашисти зруйнували в Україні 154 заводи та підприємства

Російські військові цілеспрямовано знищують цивільну інфраструктуру в Україні. Також під вогнем окупантів опинилися заклади охорони здоров’я, культурні споруди, аеропорти та портова інфраструктура. Про це наголосила омбудсменка Людмила Денісова.
За її словами, інформує «НК» з посиланням на 24 канал, за два місяці війни російською армією зруйновано 154 заводи та підприємства, 1508 закладів освіти (включаючи 408 дитячих садочків), в тому числі 102 заклади, які неможливо відновити, 347 заклади охорони здоров’я (36 неможливо відновити), 109 культурних споруд, 11 цивільних аеропортів, 2 порти.
Український уряд оцінив збитки від вторгнення Росії у 500 мільярдів доларів і заявив, що на відбудову знадобиться близько 600 мільярдів доларів.
Проводити відбудову в Україні хочуть російськими коштами, які заморожені за кордоном. Україна має два плани, як стягнути російські гроші на свою користь.