Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Наталія Папазоглу: «Своєю музикою хочу підбадьорити українців»

21 липня, 13:18
Переглядів: 692

Творча кар’єра цієї жінки є прикладом того, що відомим виконавцем можна стати без допомоги багатих покровителів чи впливових знайомств. Звичайна калушанка з незвичайним голосом наполегливою працею та любов’ю до своєї справи все більше підкорює серця українців. 
Нещодавно у Львові закінчилися зйомки другого кліпу на авторську пісню Наталії Папазоглу «Добрий ранок, Україно!». Саме з цього й розпочалася наша з Наталією розмова. 

 

– Коли можна буде побачити твій новий кліп? 
– Сьогодні (розмова велася 17 липня. – Авт.) ми презентували сингл «Добрий ранок, Україно!» на радіо. Відеороботу плануємо представити наприкінці місяця. 
 

– Що ти хотіла сказати цією піснею слухачам? 
– Українцям зараз дуже бракує позитиву, оптимізму та легкості. Хочу подарувати ці емоції людям, підбадьорити їх своєю музикою. Людям  потрібно хоч  трішки відійти від нелегкої буденності. 
Проте цією піснею я не тільки бажаю «доброго ранку» в прямому сенсі. Ранок – це завжди початок, народження чогось нового. В нашому випадку – нової України.  Адже наша країна тепер розпочинає, так би мовити, нову еру. І цією композицією я бажаю їй доброго, позитивного початку. 

– А чому обрала саме Львів для зйомки відео? 
– Там живе дуже хороший і талановий режисер, поляк українського походження Кай Каславінєрі. Ми з ним співпрацюємо не вперше. Він був режисером також мого першого кліпу на пісню «Не ворог». Але Кай не лише режисер. Він – чудовий музикант та діджей. Тому в планах у нас, можливо, й спільна музична композиція.  Час покаже.
Але це не єдина причина, чому я обрала Львів. Це настільки різнобарвне місто. В нього дуже багата історія, воно якнайкраще позиціонує Україну, тому неабияк підходить для зйомок відео на цю пісню.
 

– Розкажи про сюжет цього кліпу. Звідки черпали ідеї?
– Ми зняли цю роботу на одному подиху. Всі ідеї виникали в нас спонтанно, і в результаті кліп вийшов дуже щирий і позитивний. Цією відеороботою, як і самою піснею, ми хотіли донести до слухачів щось приємне. Музика – це емоція. Ми ж не кіно знімаємо, а даруємо настрій. 

– Запис пісень, зйомки кліпів, презентації… Самому артисту з цим справитися, мабуть, нереально. У Наталії Папазоглу є продюсер?
– Ще донедавна не було. Мій перший кліп знімали без продюсера, але в організаційному плані мені завжди дуже допомагала й зараз допомагає моя подруга Тетяна Комар. Втім, без професійного продюсера дуже важко обійтися. Тому нещодавно продюсер з’явився. Тож новий кліп знімали вже під його опікою. 
 

– Зроблено велику роботу. Зараз трішки відпочинеш, чи є інші плани? 
– Ні, відпочивати не час. Скоро запустимо мій офіційний сайт, тож зараз працюємо над ним. Також готую наступний сингл, який плануємо випустити в жовтні. А в листопаді вийде сольний альбом і відбудеться його презентація великим концертом в Києві. Ним ми завершимо перший етап роботи, підіб’ємо певні підсумки, так би мовити,  і вирушимо в перший тур Україною. 
Також у грудні я представлятиму Україну на пісенному  конкурсі пісні серед тюркомовних країн «Тюркбачення-2017». Він відбудеться в грудні в Туреччині. Там я презентую авторську пісню на гагаузькій мові, адже по батьковій лінії серед моїх предків були гагаузи. 
 

– Про що ця композиція? 
– Пісня називається «Тернистий шлях». Вона надихає вірити в
себе, не дивлячись ні на що. Певною мірою вона про мене. Про те, як довго я йшла до своєї мети. В кожного в житті є своя місія. І щоб її виконувати, кожен має пройти свій шлях. Моя місія – спів. Вже після конкурсу, можливо, перекладемо цю пісню українською. 

– Дякую за розмову, успіхів тобі в усіх справах. 
– Навзаєм. Я також хочу всім людям побажати любові, бо тільки з любов’ю ми зможемо подолати всі труднощі. 

Розмову вела Уляна ФІРИЧ. 

0 коментарiв

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: