Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Авторові 17 книжок Богданові Тимківу – 60 років

08 травня, 17:56
Переглядів: 666

У Калуській центральній районній бібліотеці відбулася творча зустріч з відомим місцевим журналістом, дослідником, краєзнавцем Богданом Тимківим, автором ряду (17-ти) книжок про цікавих людей і колективи, про населені пункти, історичні події й т. ін. Цього разу зустріч із членом Національної спілки журналістів України, з людиною, яка не перестає дивувати читачів своєю працелюбністю на дослідницькій ниві, була приурочена ювілею Богдана Володимировича – днями йому виповнилося 60 років.

...Працівниця бібліотеки Любов Боян познайомила присутніх з короткою біографічною довідкою ювіляра, віхами його творчого зростання. Так, досягнув наш колега в житті немало... Але дивувати шанувальників свого таланту і не думає переставати: сьогодні, зізнався він, на виході чергова книжка про історію і трудові звитяги флагмана будівельної індустрії Прикарпаття – тресту «Хімметалургбуд», який, по суті, побудував усі корпуси, цехи і виробництва «калуської хімії» і все нове місто Калуш. У стадії написання ще кілька книжок. А всього їх у роботі десь близько десяти.

Вони, його книжки, дуже різняться одна від одної. Перша, наприклад, закумулювала в собі історію калуського футболу (1992 р.). А відтак – пішло і пішло... «Войнилів на перехресті тисячоліть» (2005 р.), «Шрам на серці» (2008 р.), «Крізь вогонь та пекло» (2012 р.), «Штурмани лісових трас» (2012 р.), «Жіночий цвіт Калущини. 100 відомих краянок» (2013 р.), «Гордість та слава землі калуської (100 відомих родаків краю)», «Кумири нашої молодості» (2016 р.) та інші. За останню, видану в співавторстві з головою Калуського територіального об’єднання ветеранів Афганістану Володимиром Сорохтеєм («Обпалені війною долі» (2016 р.), удостоєний золотого значка «Калуш» (п’ятьма роками раніше його було відзначено срібним значком «Калуш»).

Він не знижує для себе планку в творчому зростанні. А про те, з чого все починалося, Богдан Володимирович пригадав у своєму виступі колегам, друзям і знайомим, які прийшли до нього на зустріч. Після цього, адресуючи ювілярові творчі вітання, виступили колеги – краєзнавець Микола Когут, поет Іван Ткачик, редактор районної газети «Вісті Калущини» Галина Когут, автор цих рядків та інші.

Йому присвячували пісні окремі виконавці, що позначилося на настрої винуватця торжества. Богдан Тимків ще більше відкрився присутнім, пригадуючи нові цікаві епізоди, пов’язані із роботою над книжками.

На завершення зустрічі Богдан Володимирович подякував окремим колегам за співпрацю, як-от Тарасові Кузану, який набрав і зверстав більшу частину його творчого доробку.

Нових творчих успіхів ювілярові побажала і директор Калуської районної централізованої бібліотечної системи Світлана Сокульська. Було наголошено: Богдан Тимків, працюючи над черговою своєю книжкою, більшість часу проводить якраз отут, у центральній районній бібліотеці...

...«Многая літа» ювілярові дзвеніло у многолоссі.

Петро Шевчук.

Фото Василя Мельника.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: