Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

ФДМ України обирає для АТ «Оріана» генерального директора

23 січня, 09:39
Переглядів: 610

Фонд державного майна України повторно оголосив конкурсний відбір претендентів на заміщення вакантної посади генерального директора акціонерного товариства «Оріана», розміщеного в м. Калуші. Про це йдеться в повідомленні, розміщеному на офіційному сайті Калуської міської ради.

Як наголошено в інформації, основними видом діяльності АТ «Оріана» є виробництво пластмас у первинних формах, добування мінеральної сировини для хімічної промисловсті та виробництва мінеральних добрив,  виробництво іншої хімічної продукції.

Вимоги до претендентів для участі у конкурсному відборі на посаду генерального директора АТ «Оріана»:

1 Освіта та ступінь вищої освіти

Вища освіта.

2 Стаж роботи

Мати не менше 5 років досвіду роботи на керівних посадах на підприємствах, установах, організаціях усіх форм власності.

3 Володіння мовами

Вільне володіння державною мовою, знання іноземних мов є перевагою.

4 Основні кваліфікаційні вимоги

Кандидати мають продемонструвати:

1. Здатність ініціювати та управляти змінами.

2. Вміння приймати ефективні рішення.

3. Глибокі практичні знання економіки підприємства, досвід стратегічного планування та операційного управління.

4. Знання законодавства України, а також розуміння процесів приватизації та корпоративного управління.

Кандидати повинні також відповідати таким вимогам:

1. Мати повну цивільну дієздатність.

2. Не укладати протягом року з дня припинення виконання функцій держави або місцевого самоврядування трудових договорів (контрактів) або не вчиняти правочинів у сфері підприємницької діяльності з АТ «Оріана», якщо протягом року до дня припинення виконання функцій держави або місцевого самоврядування здійснював повноваження з контролю, нагляду або підготовки чи прийняття відповідних рішень щодо діяльності АТ «Оріана».

3. Мати бездоганну ділову репутацію, дотримуватися високих етичних стандартів та бути чесним і прозорим.

4. Не мати непогашеної або не знятої судимості, не бути підозрюваним або обвинуваченим.

5. Претендент не має входити до керівного складу, не бути членом наглядової ради товариства, іншої господарської організації, які є основними постачальниками, надають послуги, або банку, що співпрацюють з АТ «Оріана».

5 Професійні знання та компетенція

Успішний досвід оптимізації фінансового-господарської діяльності.

Наявність успішних практик проведення переговорів з державними органами та представниками приватного сектору економіки, досвід переговорів з регулюючими органами та/або контрагентами та/або інвесторами з ЄС буде перевагою.

Успішний досвід роботи з кредитними та фінансовими установами, зовнішніми інвесторами або запозиченнями буде перевагою.

Співпраця та налагодження партнерської взаємодії як з органами державної влади та місцевого самоврядування, так із приватним бізнесом, вміння ефективної комунікації та публічних виступів.

6 Основні обов’язки, що має виконувати претендент у разі зайняття вакантної посади

Загальне керівництво товариством для досягнення запланованих результатів.

Розробка комерційної політики та її впровадження.

Розробка протягом двох місяців плану покращення фінансово-економічної діяльності товариства та надання його органу управління товариства.

Забезпечення погашення наявних заборгованостей товариства.

Представництво інтересів товариства перед третіми особами, а саме: перед регуляторними та державними органами, інвестиційним та фінансовим організаціями, клієнтами та постачальниками, професійними спілками, професійними та бізнесовими асоціаціями, засобами масової інформації тощо.

Організація підготовки та затвердження довгострокових, середньострокових та короткострокових планів діяльності товариства та їх впровадження.

Ефективне керівництво фінансами товариства для досягнення поставлених цілей згідно з розробленою стратегією товариства.

Впровадження ефективних систем обліку та звітності для отримання швидких, надійних та достовірних результатів діяльності, ефективне керування ризиками, управління заборгованістю та фінансовими потоками, взаємодія з фінансовими установами для забезпечення ліквідності товариства.

Моніторинг технічного стану виробничих потужностей товариства, їх розвиток та модернізація, вдосконалення та підтримка потужностей товариства.

Забезпечення державної реєстрації права власності та інших речових прав на нерухоме майно (включаючи земельні ділянки), що було передано до статутного капіталу товариства та набуте товариством в результаті господарської діяльності.

Управління персоналом товариства, а також впровадження сучасних систем управління персоналом.

7 Прийняття ефективних рішень

Вміння вирішувати комплексні завдання в умовах обмеженого часу, вміння працювати при багатозадачності, встановлення цілей, пріоритетів та орієнтирів, вміння працювати з великим масивом інформації, вміння застосовувати різні методики оцінювання фінансового стану товариства.

8 Особисті якості

Дисциплінованість та системність, комунікабельність, лідерство, дипломатичність та гнучкість, самоорганізація та орієнтація на розвиток, інноваційність та креативність, вміння працювати в стресових ситуаціях, орієнтація на результат, відкритість.

Вимоги до конкурсної пропозиції:

- план розвитку та реформування товариства, в тому числі заходи з покращення показників фінансово-господарської діяльності товариства, підвищення його конкурентоспроможності, можливі ризики;

- пропозиції щодо залучення довгострокових інвестицій з метою розвитку товариства;

- обсяг відрахування коштів до бюджетів.

Конкурсні пропозиції надати у друкованому або електронному вигляді в обсязі, що не перевищують 10 слайдів презентації Microsoft PowerPoint.

Для участі в конкурсному відборі претендент особисто подає та/або надсилає електронною поштою перелік документів:

- заяву про участь у конкурсі з зазначенням мобільного телефону, місця народження згідно з паспортом та місця проживання, зазначити адресу в Skype;

- належним чином завірені копію документа, що посвідчує особу,

- копію трудової книжки або документів, що засвідчують досвід роботи. Така інформація має містити точний період роботи, назви посад, обов’язки, які виконувалися на зазначених посадах, кількість працівників, що перебували у підпорядкуванні;

- копію документа про вищу освіту;

- біографічну довідку (резюме);

- конкурсну пропозицію;

- згоду на обробку персональних даних;

- рекомендації та інші документи на розсуд претендента.

Фонд державного майна України звертає увагу, що конкурсний відбір на посаду генерального директора АТ «Оріана» відбудеться відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 вересня 2008 року №777 «Про проведення конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки» (із змінами).

Заяви та конкурсні пропозиції приймаються у строк до 04 лютого 2021 року включно за адресою: 01133, м. Київ, вул. Генерала Алмазова, 18/9 (тел. 200-36-48, 200-30-39) або на електронну адресу mila1@spfu.gov.ua. У разі подання документів в електронному вигляді прохання телефонувати за номером 200-36-48 або 200-30-39 для підтвердження отримання поданих документів.

Конкурсний відбір відбудеться 24 лютого 2021 року об 11:00 за адресою: 01133, м. Київ, вул. Генерала Алмазова, 18/9, каб. 303. Оприлюднення результатів конкурсного відбору буде розміщено на офіційному вебсайті Фонду не пізніше трьох днів з дати його завершення.

Інформація, що стосується фінансово-економічного стану підприємства та підлягає оголошенню – відомості про баланс (форма №1), звіт про фінансові результати (форма №2), звіт про рух грошових коштів (форма №3), звіт про власний капітал (форма №4), примітки до річної фінансової звітності (форма №5) за 2019 рік та відомості про баланс (форма №1) і звіт про фінансові результати (форма №2) за 9 місяців 2020 року додаються в електронному вигляді.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: