Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

У травні проведуть перепризначення субсидії

28 квітня, 17:08
Переглядів: 18160

У зв’язку з закінченням опалювального періоду у травні управління соціального захисту населення Калуської міської ради проведе перепризначення субсидій на наступний 12-місячний термін (розраховується окремо на неопалювальний та опалювальний період).

Зважаючи на це, начальник управління соціального захисту населення Калуської міської ради Любов Федоришин нагадує, що згідно з діючим законодавством субсидія не буде перепризначена тим сім’ям, які мають прострочену понад 2 місяці заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг, загальна сума якої перевищує двадцять неоподаткованих мінімумів доходів громадян (340 грн).

– Організації-надавачі житлово-комунальних послуг у травні нададуть до управління соціального захисту населення інформацію про заборгованість, – відзначає Л. Федоришин. – У зв’язку з цим всім одержувачам субсидій, у яких є борги з оплати будь-яких житлово-комунальних послуг, необхідно до 1 травня звернутися до організацій, які надають вказані послуги, та вирішити питання погашення боргу або укласти договір про його реструктуризацію.

У разі надходження до управління соціального захисту населення інформації про наявні прострочені борги в загальній сумі понад 340 грн, субсидія буде перепризначена тільки після документального підтвердження їх сплати або укладення договору про реструктуризацію, або оскарження заборгованості в судовому порядку. Якщо документальні підтвердження будуть надані протягом двох місяців, то субсидія призначається з дати закінчення дії попередньої, в іншому випадку – з місяця надання документальних підтверджень.

Також нагадуємо, що для забезпечення проведення автоматичних розрахунків житлових субсидій без звернення громадян, калушанам, які отримують субсидію на оплату житлово-комунальних послуг, потрібно терміново надати до управління соціального захисту населення Калуської міської ради (вул. Євшана, 9, м. Калуш, каб. 110) паспортні дані та ідентифікаційні коди осіб, які досягли 14-річного віку в період 2014-2018 років, якщо вони ще не подавали таку інформацію.

3864 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: