Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Чому надали перевагу майбутні студенти в 2018 році

29 липня, 15:00
Переглядів: 270

Загальна кількість заявок від майбутніх студентів становить орієнтовно 360 тисяч, зокрема 128 тисяч подали їх через електронну версію кабінету, інформує «НК» з посиланням на IF.Область. Онлайн.

Головний начальник департаменту вищої освіти і освіти дорослих Міністерства освіти України Олег Шаров розказав представникам засобів масової інформації, що найбільшу популярність серед вступників мали галузі права, філології, педагогіки, менеджменту та лікарські напрямки.

Також абітурієнти в 2018 році найбільше хочуть навчатися у стінах Київського національного університету імені Тараса Шевченка, відвідувати заняття в Львівському національному університет імені Івана Франка, Київському політехнічному інституту імені Сікорського, зокрема «Львівську політехніку» та Харківський національний університет імені Каразіна.

Заступник міністра також зауважив, що із початком серпня будуть оприлюднені списки студентів, котрі рекомендовані до зарахування.

Згідно з тією інформацією, що надав прес-центр Міністерства освіти України, наразі вже приблизно один мільйон документів. Серед них більшість в електронному вигляді. Це – 550 тисяч заяв.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: