Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Університет та підприємство зацікавлені у випускниках коледжу

03 липня, 16:27
Переглядів: 608

Представники Національного університету «Львівська політехніка» і товариства «КАРПАТНАФТОХІМ» взяли участь в урочистостях з нагоди вручення дипломів випускникам Калуського політехнічного коледжу.

Церемонія цього прощального акорду для 168 випускників навчального закладу була розподілена на дві частини. Спочатку вітання та побажання щасливої життєвої дороги прозвучали з вуст педагогів, батьків та гостей для майбутніх спеціалістів-електриків та механіків, а також тих випускників, які протягом майже чотирьох років освоювали ази спеціальності «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології».

А на другу частину торжества, коли дипломи вручали майбутнім хімікам-технологам у коледж завітали директор Інституту хімії та хімічних технологій «Львівської політехніки» доктор технічних наук, професор Володимир Скорохода разом із трьома професовами та доцентом інституту, та заступник генерального директора ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Ігор Мацьків. Мету свого візиту вони не приховували як під час урочистостей, де виступили й привітали випускників зі святом, так і в ході розмови з директором коледжу Петром Гринькевичем.

– Наш приїзд у Калуш, де працює одне з найбільших хімічних підприємств України, – аж ніяк не був випадковим, – розповідав Володимир Скороход. – Ми сьогодні ще будемо мати зустріч з керівництвом «КАРПАТНАФТОХІМу», зяким співпрацюємо багато років.  Але ми не могли пройти мимо такої важливої події, як вручення дипломів майбутнім технологам хімічних виробництв. Бо чимало випускників Калуського політехнічного закладу стають нашими студентами. Знаю також і про те, що зацікавлене в тому, аби випускники закладу продовжували навчання в нашому інституті й керівництва калуського підприємства.

У свою чергу Ігор Мацьків теж висловив своє задоволення від зустрічі з керівниками Інституту хімії та хімічних технологій «Львівської політехніки» та Калуського політехнічного  коледжу.

– Вже не один десяток літ Львівська політехніка, як раніше називали цей заклад, – розповідає Ігор Михайлович, – є не на словах, а насправді справжньою кузнею кадрів для підприємства. – Його випускників знають у нас і як першокласних спеціалістів, так і як керівників цехів та виробництв. Ще більше історично ми пов’язані з Калуським політехнічним коледжом, який, до речі, й створювався у 60-их роках для підготовки спеціалістів робітничих професій для потреб ще тоді Калуського хіміко-металургійного комбінату. І сьогоднішня зустріч на церемонії вручення дипломів випускникам коледжу є свідченням того, наскільки всі: університет, підприємство і коледж зацікавлені в співпраці.

Користуючись нагодою хочу запросити молодих спеціалістів університету та коледжу до праці на нашому підприємстві. Його керівництво, власники підприємства зацікавлені в тому, аби колектив поповнювався молодими кадрами.

Не приховував своїх позитивних емоцій від присутності на урочистостях з нагоди вручення дипломів випускникам і директор коледжу  Петро Гринькевич.

– Ми очікували, що представники нашого базового впродовж багатьох років підприємства візьмуть участь у цьому заході, – наголошував він. – А ось присутність поважного представництва з Національного університету «Львівська політехніка» приємно здивувало. Хоча, слід відзначити, що останнім часом наш коледж розширив георгафії зв’язків з вищими навчальними закладами України. Наших випускників хочуть нині бачити своїми студентами ВНЗ Львова, Києва, Тернополя, Івано-Франківська та інших міст України.

Не менш важливим для нас є також те, щоб як після закінчення навчання в коледжі, так і після інститутів та університетів наші випускники мали роботу на наших вітчизняних підприємствах. Тому бажання керівництва «КАРПАТНАФТОХІМу» запросити молодих спеціалістів до праці на підприємстві слід вітати та підтримувати.

…Святкові заходи в приміщенні Калуського коледжу після вручення дипломів та особистих нагород, адже 24 випускники отримали в цей день дипломи з відзнакою, а Людмила Ілиняк була нагороджена срібною медаллю «За досягнення в навчанні»,  тривали ще довго. Випускники фотографувалися на згадку зі своїми улюбленими викладачами, кураторами груп, з друзями. Усі вони були наповнені радістю і вірою у щасливий  завтрашній день. Тож нехай їм щастить у цьому.

Підготував Анатолій Гайовий.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: