Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Юний калушанин Олег Борисевич відкриє у Калуші «Школу успіху»

25 серпня, 09:52
Переглядів: 753

Нещодавно 100 активних підлітків – 50 дівчат і 50 юнаків – з різних регіонів України побували у літній освітній школі від Klitschko Foundation, щоб дізнатися про різноманіття професій, обговорити власні проекти з практиками та отримати навички, які допоможуть стати успішними у XXI столітті.

«Школа успіху» це безкоштовна освітня програма для дівчат і юнаків 14-15-річного віку, яку вже восьмий рік реалізує Klitschko Foundation. Упродовж 10 днів під керівництвом менторів вони вчаться працювати у команді, планують власні проекти, обговорюють їх з відомими українськими бізнесменами й громадськими діячами. Цього року серед її учасників поталанило були і 15-річному гімназисту з Калуша Олегу Борисевичу.

– Про цей проект мені розповів вчитель за тиждень до закінчення реєстрації на конкурс, – говорить хлопець. – Спершу потрібно було заповнити анкету і зняти короткий відеоролик-презентацію. Усе це я подав за п’ять хвилин до закінчення реєстрації. Другий етап – телефонне інтерв’ю. Незважаючи на хвилювання, вдалося гідно пройти його і мене запросили в «Школу успіху».

До слова, анкети подали майже 3000 учасників, а відібрали лише 100. Відбирали представників з різних областей України. Навчання проходило в Києві, а саме: в Пущі-Водиці. За власні кошти потрібно було доїхати лише до Києва, а харчування і проживання там було безкоштовним.

Кожен ранок в школі починався із зарядки. Під час навчання в школі відвідали офіси MacPaw, Winner, готували тістечка в кондитерському цеху БКК, вчилися проектному менеджменту, дизайн-мисленню та розвивали емоційний інтелект під час тренінгів від запрошених спікерів. Також за десять днів нам вдалося дізнатися про сучасне мистецтво в ПінчукАртЦентрі та популярну науку в «Експериментаніумі», пройти уроки першої допомоги від клініки «Борис» та тренінг із самозахисту. Кожного дня відомі люди розповідали нам про свій шлях до успіху, як потрібно себе мотивувати, вчили лідерських якостей та ін.

Я безмежно щасливий, що зміг подолати весь цей шлях і стати тим, хто от-от почне кардинально змінювати своє життя. Для мене «Школа успіху» – це можливість дивитися й думати по-новому, знання й досвід, яким вас не навчать в жодній простій школі.

Варто зауважити, що за правилами проекту учасники, повернувшись додому, мають влаштувати локальні «Школи успіху» для юних жителів їхніх сіл чи міст, щоб передати отримані знання іншим підліткам. Олег Борисевич переконує, що наразі він над цим активно працює.

– Попередньо я планую організувати «Школу успіху» для 30 учасників, – зазначає хлопець. – Якщо бажаючих буде більше, доведеться провести конкурс. Наразі я формую бюджет проекту, здійснюю пошук локації його проведення, спікерів та спонсорів. Інформацію про проект планую поширювати завдяки соціальним мережам та ЗМІ.

 

Довідка «НК». Klitschko Foundation – всеукраїнська благодійна організація, яку в 2003 році заснували брати Клички. За 15 років Фонд реалізував низку соціальних проектів у сфері спорту, науки та освіти, що популяризують постійний розвиток особистості, заняття спортом і відповідальність місцевих громад.

Місія Klitschko Foundation – створити належні умови для розвитку молодої генерації українців, які беруть активну участь у прийнятті рішень і усвідомлюють себе рушійною силою змін у суспільстві.

«Школа успіху» покликана розвивати актуальні для нової генерації навички, серед яких – креативне мислення, лідерство, продуктивність, підприємницькі здібності, інформаційна грамотність тощо. Проект допоможе розкрити потенціал активної молоді і скерувати її енергію для пошуку власного «я».

– Успішна людина має щось повернути суспільству, щоб воно зростало, – говорить Володимир Кличко, засновник Klitschko Foundation. – Ми з братом бачили свою місію у тому, щоб розвивати нових лідерів, давати їм знання і віру, що майбутнє – своє і світу – у їхніх руках. Досягнення випускників «Школи успіху» – вступ у найпрестижніші коледжі світу, реалізація власних проектів – мають мотивувати й інших підлітків повірити у себе і боротися за власну мрію.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: