Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

10 фактів про Едуарда Прощука зі «Слуги народу»

11 липня, 08:31
Переглядів: 133

Уродженець Калуша Едуард Прощук йде до Верховної Ради від партії «Слуга народу». Він кандидат у народні депутати у 85-му округу (Калуський, Рогатинський та Галицький райони). Едуард Прощук – голова Федерації вільної боротьби Івано-Франківщини. Активно займається громадською діяльністю, створив кілька дитячо-юнацьких спортивних шкіл і спортклубів з вільної боротьби. Окрім спорту, частину свого життя присвятив управлінню та підприємництву. Ось 10 важливих фактів про нового молодого кандидата.

1. Калушанин. Едуард Прощук народився в місті Калуш Івано-Франківської області. Основною цінністю в житті Едуард Прощук вважає сім’ю та друзів. Основною рисою – справедливість.

2. Знання – це сила. Закінчив Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника за спеціальністю "Фінанси". Продовжив навчання у Міжнародному інституті  менеджменту (МІМ-Київ) – курс міні-МВА (Master of Business Administration).  З минулого року навчається в аспірантурі у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника за спеціальністю "Публічне адміністрування".

3. Від менеджера  – до керівника  та підприємця. Почав працювати з 19 років. Спершу був менеджером. Згодом обіймав керівні посади у комерційному та державному секторах. Підприємець у другому поколінні. Сім’я Прощука понад 20 років випікає хліб.

4. Життя – як боротьба. Зі шкільного віку займався вільною боротьбою. Майстер спорту, мав високі досягнення серед юніорів. З 2006 року – президент  Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

5. Сім'янин. Едуард Прощук – відповідальний батько. Разом з дружиною виховує двох синів. Переконаний, що сім'я – це основа суспільства, яка творить його культуру та історію.

6. Що зробив до виборів? Створив дитячі спортивні школи та  юнацькі спортклуби з вільної боротьби. Тут тренуються спортсмени, які здобувають першість на змаганнях всеукраїнського та світового рівнів.

7. Без корупційних зв’язків. Він – цілеспрямований політик, який іде у Верховну Раду, щоб, працюючи з Президентом, розвивати села та міста нашого краю. Робота на результат у кандидата закладена вже на підсвідомому рівні з юних років.

8. Розвиток міст і сіл. Пріоритетом на каденцію Едуард Прощук називає вирішення екологічної ситуації в регіоні. Йдеться про проведення системного аналізу викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря підприємствами хімічної, нафтохімічної та енергетичної промисловості. Також прагне поліпшити інфраструктуру та інвестиційний клімат. Вважає за доцільне залучати у села інвесторів, які будуть створювати нові робочі місця.

9. Як досягатиме поставлених цілей? Наявність управлінського досвіду допоможе Едуарду Прощуку залучити для краю інвестиції. До його команди вже приєдналися відомі люди Калуша, Рогатина: експерти, лікарі, вчителі,  бібліотекарі, інженери, учасники АТО та громадські діячі. Його команда – це представники різних галузей: освітяни, медики.

10. Цінності. Україні потрібні активні, цілеспрямовані люди, фахівці своєї справи, громадяни, які готові змінювати країну та відстоювати позицію людей.

(Матеріал опубліковано на правах реклами).

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: