Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Калуські нафтохіміки продовжують навчатися

16 травня, 11:24
Переглядів: 238

Свідченням того, що колектив товариства «КАРПАТНАФТОХІМ», незважаючи на вимушений простій основних виробництв, пов’язаний з війною, повний надії та оптимізму щодо відновлення повноцінної роботи підприємства є те, що тут продовжують у звичному режимі навчати працівників з необхідних для їх професійної діяльності дисциплін.

Як повідомила начальниця відділу з організації навчання та розвитку персоналу ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Ірина Білецька, у  зв’язку  із закінченням  терміну  допуску  до  самостійної роботи керівників,  спеціалістів та з метою  періодичної перевірки знань з охорони праці у відповідності до  Закону України «Про охорону праці»,  минулого тижня на підприємстві було організовано та проведено навчання з питань ОП для групи інженерно-технічних працівників, а також робітників.  А 15 травня відбувся іспит, за результатами якого всі 13 працівників, які навчалися, успішно його склали, що порадувало їх безпосередніх керівників, а також викладачів курсу.

А ще  раніше 17 працівників, які будуть виконувати обов’язки майстрів і  старших майстрів змін у підрозділах підприємства, проходили навчання з питань охорони праці за участю викладачів ТОВ «Навчально-курсовий комбінат» і  всі вони теж успішно склали іспит.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: