Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

«Калуський «КАРПАТНАФТОХІМ» та «Артемсіль з Донеччини – давні партнери!»

15 лютого, 10:20
Переглядів: 360

Про це говорили учасники проєкту «Схід-Захід: журналістський обмін»

У рамках проєкту «Схід-Захід»: журналістський обмін» товариство «КАРПАТНАФТОХІМ» минулого тижня відвідала група журналістів засобів масової інформації з Донецької області. Разом із ними на підприємстві перебували та зустрілися із його керівниками та спеціалістами представники пресслужби Івано-Франківської ОДА та її департаментів.

Спочатку для гостей та  супроводжуючих їх осіб була організована екскурсія на виробництво ПХВСС і КС, зокрема в цехи з виробництва хлору і каустичної соди мембранним методом та поліхлорвінілової смоли суспензійної.

На початку зустрічі заступник генерального директора ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Марія Савка коротко ознайомила журналістів із історією підприємства, основними видами продукції, яка виробляється в його цехах, а також розповіла про партнерські зв’язки «КАРПАТНАФТОХІМу» із підприємствами зі сходу України.

Після цього гостям було запропонована екскурсія, в якій їх супроводжували та знайомили з виробництвом Марія Савка, начальник технічного відділу підприємства Едуард Маслов та провідний фахівець цього підрозділу Олег Пукіш.

Під час перебування на складі кам’яної цеху з виробництва ХіКС-М, де зберігається кілька десятків тисяч тонн цього продукту, Едуард Маслов зауважив, що надходить ця сировина саме з підприємства «Артемсіль», що на Донеччині, і вона є основною для роботи цього цеху.

Цікаво було представниками мас-медіа зі східної України і почути про інші тонкощі діяльності виробництв калуського підприємства, про унікальність його обладнання, висококваліфікованих працівників, які управляють технологічними процесами з допомогою сучасних автоматизованих систем відомих світових компаній.

Ще більш повну інформацію про підприємство та специфіку його роботи журналісти з Донеччини отримали після перегляду презентаційного відеофільму та його коментаря від заступника генерального директора Олександра Болецького. Відповів Олександр Ярославович і на запитання, які цікавили гостей зі східної України. Їх суть полягала в тому, як вдається підприємству в цей непростий час забезпечувати роботу виробництв на повних навантаженнях.

«Цьому є кілька пояснень, але головне полягає в тому, що керівництвом та Наглядовою радою підприємства були вчасно вжиті всі необхідні заходи із забезпечення виробництв сировиною та енергоносіями. – А ще важливо те, що на підприємстві трудяться дуже кваліфіковані працівники, які забезпечують надійну роботу установок», – відзначив О. Болецький.

Своїми враженнями про перебування у ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» поділилася координатор проєкту від Прикарпаття «Схід-Захід»: журналістський обмін» Леся Круп’як та власний кореспондент газети «Голос України» по Донецькій і Луганській областях Владислав Леошко.

Л.К.: – Всього до нас на Прикарпаття прибули 13 журналістів, які представляють різні засоби масової інформації із Східної України. Вчора ми надали можливість нашим колегам ознайомитися з розвитком у нашім краю місцевого самоврядування, його знаними  культурно-туристичними об’єктами. З цією метою вони побували в Білоберізькій територіальній громаді Верховинського району, музеях «Дзбан» у Косові та «Писанка» в Коломиї.

Але нашим друзям також було цікаво дізнатися, якою є промисловість на Прикарпатті, і їм було запропоновано відвідати підприємство «КАРПАТНАФТОХІМ» у Калуші. І, судячи з тих позитивних емоцій, які спостерігалися в наших гостей, калуське підприємство їм дуже сподобалося.

Хочу з цього приводу сказати, що два тижні тому група івано-франківських журналістів перебувала на Донеччині, де в числі інших підприємств їм було запропоновано відвідати й «Артемсіль». І яким же було наше здивування, коли дізналися, що одним з головних партнерів підприємства є «КАРПАТНАФТОХІМ». Тож наша інтеграція зі східною Донеччиною вже давно діє й дає позитивні економічні результати. Тому нам було приємним відвідування підприємства «Артемсіль», так і нашим колегам виробництв «КАРПАТНАФТОХІМу».

В. Л.: – Мене в «КАРПАТНАФТОХІМі» передусім дуже вразила висока організація роботи виробництв, а також фахова компетентність усіх тих працівників, з якими вдалося поспілкуватися. І я маю на увазі не лише тих посадових осіб, що нас супроводжували, а й працівників цехів, де ми побували. Також під час знайомства з підприємством відчувалося те, що воно має певні традиції, що планово розвивається і що його керівництво знає, куди слід далі рухатися.

Тож загалом у мене та моїх колег залишаться найприємніші спогади про «КАРПАТНАФТОХІМ» у Калуші. І дуже добре, що наше підприємство «Артемсіль» сприяє йому в забезпеченні стабільної роботи.

Записав Анатолій ГАЙОВИЙ.

На знімку: учасники зустрічі на складі кам’яної солі в цеху з виробництва ХіКС-ММ.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Останнi оголошення

  • 01.06, 12:16 В Калуській окружній прокуратурі наявна 1 вакантна посада, яка може бути заміщена за результатами добору.
  • 12.04, 10:52 ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» запрошує до співпраці
  • 16.11, 07:54 ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» запрошує до співпраці
  • Всi оголошення
Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: