Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Керівники підприємства склали іспит з охорони праці

17 травня, 08:16
Переглядів: 12627

У період з 4 по 11 травня, згідно з наказом генерального директора ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Івана Підсадюка, для керівників підприємства було організовано навчання з курсу «Охорона праці».

Провели його спеціалісти Івано-Франківського обласного навчально-курсового комбінату житлово-комунального господарства. В останній день занять його учасники склали іспит екзаменаційній комісії, яку очолив начальник управління Держпраці в Івано-Франківській області Ігор Росипайло.

З метою ознайомлення новоприйнятий працівників ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» з підприємством, де вони будуть працювати, відділом роботи з персоналом спільно зі спеціалістами технічної служби була організована для них екскурсія на виробництва.

Майбутні нафтохіміки побували, зокрема, в цехах виробництва полівінілхлориду суспензійного і каустичної соджи (ПВХ-СС), де майстри-технологи Віталій Федюра та Ігор Ткач розповіли про специфіку роботи підрозділів, продукцію, яка тут виробляється.

У той же день група новоприйнятих працівників відвідала Народний музей історії і трудової слави підприємства.

Наш кор.

1028 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: