Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Майбутні спеціалісти цікавилися технологіями сучасних установок «КАРПАТНАФТОХІМу»

08 травня, 12:32
Переглядів: 106

Минулого тижня на одному з виробництв ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» з ознайомчою  екскурсією побувала група студентів та викладачів  Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Проведенню  цього заходу передував відповідний лист від ректорату університету на адресу керівництва підприємства.

– Перед початком екскурсії був проведений інструктаж з питань охорони праці та пожежної безпеки, – розповідає провідний фахівець відділу з організації навчання та розвитку персоналу підприємства Наталія Бережницька, – а після цього  студентам та їх викладачам було запропоновано  відвідати виробництво поліхлорвінілової смоли суспензійної та каустичної соди.   Побували вони, зокрема, в цехах з випуску ПХВСС та ХіКС-ММ, де старші майстри змін цих підрозділів Андрій Іванов та Володимир Васильєв  ознайомили майбутніх молодих спеціалістів з технологіями установок, розповіли як проходить процес виготовлення продукції та яким чином цехи пов’язані між собою.

Слід також відзначити, що саме студенти Івано-Франківського технічного університету нафти і газу cтали ініціаторами поїздки на нафтохімічне підприємство, яким було вже відомо про сучасність його установок. З цього приводу  нагадаємо, що  кілька років тому був підписаний договір про співпрацю між ВНЗ та підприємством, що посприяло такій зацікавленості студентів та  їх бажанню тут побувати.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: