Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Підприємство допомагає Українській армії та бійцям територіальної оборони

11 березня, 13:01
Переглядів: 355

Війна не залишила байдужим жодного українця. Вони долучаються до боротьби з ворогом як безпосередньо у зонах бойових дій, так і на окупованих та неокупованих територіях.

Не стоять осторонь від агресивних дій російської армії й колективи промислових підприємств. Серед яких і товариство «КАРПАТНАФТОХІМ».

Про те, що робить підприємство та його працівники задля перемоги над ворогом. нам розповів заступник генерального директора товариства «КАРПАТНАФТОХІМ» Ярема Рудик.

– У першу чергу хочу сказати, – розповідає Ярема Богданович, – що, незважаючи на зупинку основних установок, у складі підприємства нині повноцінно працюють цехи, які забезпечують життєдіяльність міста та  підприємств промислової зони Калуша. Це, зокрема, очисні споруди, які є в складі нашого цеху нейтралізації та очистки промислових стічних вод, куди надходять і побутові стоки із житлових масивів Калуша, та цех розділення повітря, де, як уже неодноразово повідомлялося, було налагоджено виробництво рідкого медичного кисню, який ми й сьогодні безкоштовно надаємо медичним закладам Прикарпаття та сусідніх областей.

І хоча основні виробництва «КАРПАТНАФТОХІМу»  нині вимушено простоюють, але на підприємстві  збережено персонал колективу, якому виплачується заробітна плата. Також в повному обсязі сплачуються податки в державний і місцеві бюджети та обов’язкові  платежі в державні фонди.

Наше підприємство відразу відгукнулося на відповідні  звернення керівництва міста, територіальної оборони, а також державних органів влади щодо надання фінансової та матеріальної допомоги з метою поліпшення обороноздатності Збройних сил України. Своєю чергою з боку «КАРПАТНАФТОХІМу» були проявлені та реалізовані власні  ініціативи, які допоможуть захисникам нашої держави.

Хочу також сказати, що кожен працівник підприємства індивідуально підтримав нашу Українську армію, переказавши кошти на відповідний рахунок.

Варто ще відзначити, що чимало наших нафтохіміків є нині в складі підрозділів Збройних сил, які воюють з ворогом, а також несуть службу в підрозділах територіальної оборони.

Анатолій ГАЙОВИЙ.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: