Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Студенти Калуського політехнічного коледжу побували в цехах «КАРПАТНАФТОХІМу»

30 травня, 13:59
Переглядів: 204

 

І хоча підприємство «КАРПАТНАФТОХІМ» через війну з російськими загарбниками припинило свою виробничу діяльність, але завдяки праці та зусиллям працівників цехів та інших підрозділів обладнання установок надійно зберігається згідно відповідних регламентних норм.

Такий належний стан установок дозволяє керівництву підприємства продовжувати тісно співпрацювати з навчальними закладами як нашого міста, так і Прикарпаття, які виявляють бажання відвідати підприємство під час навчальної практики.

Ось і в період з 22 по 24 травня на виробництві поліхлорвінілової смоли суспензійної і каустичної соди побували чотири групи студентів Калуського фахового політехнічного коледжу, які в майбутньому хочуть стати механіками, енергетиками, спеціалістами з автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій та хімічних технологій.

І калуські нафтохіміки не тільки сприяли студентам-практикантам та викладачам підшефного навчального закладу відвідати виробництво,  а й надали можливість ознайомитися з особливостями роботи установок, їх продукцією та безпосередньо поспілкуватися зі спеціалістами підприємства. Такими екскурсоводами були, зокрема, механік цеху ПХВСС Олександр Шевага, енергетик цього підрозділу Ярослав Пелехан, старший майстер цеху ХіКС ММ Мар'ян Сипляк, старший майстер (технолог) цього цеху Ігор Ткач  та інші.

Викладачі й особливо студенти коледжу щиро дякували за екскурсії, пізнавальні розповіді і коментарі та висловлювали бажання знову побувати на цьому виробництві після відновлення його роботи.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: