Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Чи дочекається цьогоріч вул. Окружна належного ремонту?

09 березня, 13:19
Переглядів: 5800

Наприкінці минулого року депутати Калуської міськради направили прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману, голові Івано-Франківської обласної ради Олександру Сичу та голові Івано-Франківської облдержадміністрації Олегу Гончаруку звернення з проханням виділити цільову субвенцію з державного та обласного бюджетів на співфінансування капітального ремонту вул. Окружної.

Днями Калуш отримав відповіді на своє прохання. Зокрема, у листі за підписом заступника директора департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської ОДА Галини Магулій зазначено, що «порушене питання розглядатиметься при формуванні пропозицій щодо пооб’єктного розподілу коштів бюджету розвитку обласного бюджету на 2018 рік».

Не містить гарантій чи обіцянок і відповідь від Міністерства фінансів України. Серед іншого там повідомили, що Івано-Франківська область цьогоріч отримає із державного фонду регіонального розвитку 254,8 млн гривень. Водночас у листі зазначено, що «питання включення даного об’єкта до переліку проектів, що фінансуватимуться за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку повинно вирішуватись Івано-Франківською облдержадміністрацією та Мінрегіоном».

Як розцінювати такі відповіді та чи дочекається цьогоріч вул. Окружна капітального ремонту, журналіст «НК» поцікавилася у начальника управління економічного розвитку Калуської міськради Юрія Соколовського.

– Виконавчими службами Калуської міської ради свого часу була розроблена проектно-кошторисна документація щодо капітального ремонту дорожнього покриття вул. Окружної, – відзначає співрозмовник. – Вартість відповідних робіт складає орієнтовно 42 млн гривень. Для міського бюджету це дуже великі кошти, тому відповідні документи неодноразово подавалися на конкурсні відбори інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку Івано-Франківської облдержадміністрації.

Наразі сподіваємося отримати кошти на ремонт дороги з державного фонду регіонального розвитку. Для цього на розгляд обласної комісії по розгляду проектів, які можуть реалізовуватися з державного фонду регіонального розвитку, ми подали свій проект, який стосується капітального ремонту вул. Окружної. Після того, як комісія визначиться з переліком об’єктів, що фінансуватимуться за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, вони будуть подані ще на розгляд Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Якщо Мінрегіонбуд погодить вибір комісії, то проекти будуть реалізовуватися.

Згідно з чинним законодавством, у міському бюджеті ми передбачили співфінансування робіт з ремонту вул. Окружної у розмірі 10%. Крім того, стан дороги справді дуже поганий, тому надіємося, що обласна комісія включить наш проект до переліку тих, які фінансуватимуться за кошти державного фонду регіонального розвитку. Коли відбудеться засідання вищезгаданої комісії, наразі ще не відомо. Минулого року воно, наприклад, відбулося у квітні. Тому залишається сподіватися, що обласна влада поставиться до ситуації, яка склалася, з розумінням і нам вдасться здійснити капітальний ремонт вул. Окружної.

2722 коментарiв

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: