Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Чому переповненні сміттєві контейнери?

25 лютого, 09:13
Переглядів: 6679

Нещодавно на адресу редакції «НК» надійшов електронною поштою лист від мешканця вул. Малицької Анатолія Мельника, до якого чоловік додав декілька фото, на яких зображені переповнені сміттєві контейнери.

«В одному з місцевих ЗМІ днями я прочитав, як керівник КП «Екосервіс» Ігор Свистун запевняв, що калуський полігон твердих відходів – один із найкращих в області. Розказував він також і про те, як старанно працює його служба, і нарікав, що калушани доволі часто відмовляються укладати з підприємством угоди або ж не платять за вивіз сміття, бо знають, що їм нічого за це не буде.

А за що я повинен платити, якщо у своєму дворі мені доволі часто доводиться бачити переповнені сміттєві контейнери? Я людина совісна і розумію, що якщо хочу бачити чисте місто, то за це потрібно платити. Але платити тоді, коли бачу під вікнами купи сміття, я не згоден…», – йдеться у зверненні читача.

Журналіст «НК» попросила Ігоря Свистуна прокоментувати цей лист.

Техніка у нас доволі стара, тому буває, що інколи може відразу зламатися декілька автомобілів, – зазначає І. Свистун. – Не завжди вдається їх оперативно відремонтувати. Через це трапляються випадки, що в окремих районах один чи два дні можуть не вивезти сміття. Але не можне сказати, що Калуш потопає у смітті. Не відповідає дійсності і те, що наші працівники вивозять його дуже рідко. Прикро, але чомусь дехто вміє лише шукати недоліки і не помічати позитиву. Працівники «Екосервісу» працюють шість днів у тиждень. До різдвяних свят, незважаючи на надзвичайно велику кількість сміття, нам вдалося повністю прибрати місто. Бувають, звичайно, певні проблеми з вивозом сміття, але ми завжди стараємося їх якомога скоріше й ефективніше їх вирішити…

2954 коментарiв

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: