Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Дехто в новому опалювальному сезоні субсидію втратить

07 травня, 09:12
Переглядів: 11901

Кабінет міністрів України вніс зміни до правил призначення субсидій. Про це йдеться на Урядовому порталі.

У наступному опалювальному сезоні пільги втратять ті, хто має автомобіль віком менше п’яти років (крім транспорту, наданого органом соціального захисту населення). Субсидії не буде, якщо площа квартири перевищує 120 кв. м, а будинку – 200 кв. м (крім дитбудинків сімейного типу та прийомних сімей).

Якщо особа працездатного віку претендує на субсидію, але не зареєстрована як безробітна, вважатиметься, що вона отримує дохід у розмірі трьох прожиткових мінімумів – 5286 грн (це боротьба з тіньовою зайнятістю). Для отримання субсидії такій людині потрібно стати на облік до центру зайнятості, якщо, звісно, вона десь не працює без оформлення в Україні чи за кордоном.

Доходи від здавання в оренду майна тепер необхідно буде вказувати у деклараціях у новій графі «Інші доходи». Крім того, з 1 травня соціальна норма на газове опалення становитиме 4,5 куб. м на 1 кв. м площі, електроопалення – 30 кВт*год на 1 кв. м площі (було 5,5 та 65 відповідно). При призначенні субсидії на понаднормову площу житла обсяг може бути збільшений до 30%.

Щодо внутрішньо переміщених осіб, то, згідно з новими правилами призначення субсидій, вони можуть таку фінансову допомогу від держави оформити без договору оренди житла лише на підставі заяви і декларації, з вказанням складу домогосподарства. Заява стане приводом для обстеження матеріально-побутових умов, а сам акт про обстеження – підставою для призначення субсидії.

Спрощено процедуру отримання субсидій для жителів об’єднаних територіальних громад. ОТГ мають право приймати від громадян документи для оформлення субсидії для передачі їх органам соціального захисту населення. Механізм повторює практику звернень до сільських і селищних рад.

3229 коментарiв

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: