Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Дискотека в день жалоби

14 березня, 11:55
Переглядів: 126

Інформацію про те, що в день поховання загиблого на Донбасі військового Богдана Гавриліва о 22.00 в розважальному закладі «Вінтаж» розпочалася дискотека, в соціальній мережі Facebook розповсюдив голова спілки “Громадське об’єднання Калущини учасників бойових дій (АТО) на сході України імені Романа Шухевича” Олександр Соколовський.

Він зокрема, зазначив:

 «Жалоба була в серцях усіх свідомих людей. Незважаючи на прохання перенести всі музично-розважальні заходи на 9 березня, керівництво "Вінтажу" знехтувало ним та вже о 22.00 розпочало розважальну дискотеку зі святкування 8 березня. Всіх грошей не заробите, а людьми треба залишатися завжди, бо цей 19-ти річний хлопчина ціною власного життя дарував над нашими головами мирне небо і наш обов'язок цей героїчний вчинок цінувати і не забувати ніколи. Але в деяких осіб, виявляється, дуже коротка пам'ять, вони своїми діями ганьблять пам'ять нашого Героя, для них війна не в Україні, а десь далеко в іншій державі. Хотілось би, щоб пролита кров тисяч наших захисників була не даремною...»

Чи будуть до власників «Вінтажу» вжиті хоч якісь  заходи впливу, хотів дізнатися у керівництва Калуської міської ради, але, подумавши, вирішив висловити свою особисту думку з цього приводу.

Зрештою, чи має право влада міста карати в даному випадку тих, хто не виконав її розпорядження про дотримання правил поведінки у дні жалоби? Можливо, що якісь повноваження і має, але вони можуть носити лише виховний характер, навіть у цьому конкретному випадку, коли мова йде про гідне вшанування пам’яті людини, яка віддала своє життя в ім’я кращого і вільного життя в своїй державі.

Але пам’ять про нього зганьбили не лише власники розважального закладу, а й ті молоді люди, ровесники Богдана, які прийшли в день жалоби на дискотеку і розважалися.

Я б не хотів сьогодні вчергове говорити про те, наскільки це неправильно, наскільки аморально, використовуючи гнівні слова. І так все зрозуміло. Хотів би лише нагадати, а молодому поколінню розповісти, що в радянський період таке ганебне розважальне дійство не було б не поміченим з боку спецслужб та інших державних органів. І хто зна, чи в ці часи на таке «дійство» не прибули б відповідні підрозділи з вантажівками і не забрали б добровільно-примусово в лави збройних сил значну частину «розважальників».

І це, шановні друзі, зовсім не ностальгія за минулою владою. Просто інколи варто згадати сторінки історії держави і не зловживати тим, що нині маємо. Бо, попри всі труднощі, зловживання і корупцію, у нас в армії здебільшого нині служать ті, хто цього хоче. І роблять вони це не заради коштів, а передусім, аби усі інші українці жили під мирним небом.

На темі моралі хотілося б і закінчити свої «думки…» Прочитав буквально сьогодні інформацію в одному з місцевих Інтернет-видань про те, що в лісовій посадці неподалік міста калушанка знайшла розп’яття Ісуса Христа. Звертаючись до калушан з приводу такої знахідки, вона пропонує: «Може, давайте, вже якось по-іншому в Бога вірити?».

Пропозиція змушує задуматися, але не на довго, бо віра в Бога завжди грунтувалася на таких моральних чинниках, як Любов, Справедливість, Чесність і Повага, тобто на внутрішньому світі людини, її вихованні. Тож не дозволяймо впустити у цей світ такі ганебні риси, як байдужість, беззаконність, недбальство, вседозволеність та інші.

Ігор Сенів, калушанин.

На знімку: тисячі калушан прийшли 8 березня до ПК «Мінерал», аби попрощатися з Героєм.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: