Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

«КАРПАТНАФТОХІМ» підтримав «Школу Успіху: Калуш»

03 листопада, 16:00
Переглядів: 285

Цього тижня в нашому місті проходив освітній проект «Школа Успіху: Калуш». Його організував та провів для підлітків, які прагнуть саморозвиватися, десятикласник Калуської гімназії ім. Дмитра Бахматюка, фіналіст всеукраїнського освітнього проекту «Школа Успіху» від фонду «Klitschko Foundation» Олег Борисевич.

Реалізувати чотириденну програму проекту фінансово посприяло ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Для підлітків, котрі навчалися в «Школі Успіху», було організовано харчування, а також безкоштовно надано автобус для поїздки до Івано-Франківська, де вони побували в трьох вузах та в найпотужнішій IT-компанії України «Softjourn».

29 жовтня, у перший день лекційних занять у «Школі Успіху», які і 30 та 31 жовтня проводилися в конференц-залі ПК «Мінерал», перед учасниками проекту виступив заступник начальника технічного відділу ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Андрій Андріїв. Спочатку він запропонував школярам переглянути відеоролик про нафтохімічне підприємство, а потім детальніше розповів про діяльність й перспективи розвитку «КАРПАТНАФТОХІМу», співпрацю з учнівською молоддю та молодими спеціалістами, відповів на запитання слухачів.

Також цього дня учасники освітнього проекту мали можливість побувати на екскурсії в Народному музеї історії і трудової слави ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», оглянути його експонати та почерпнути цікаву інформацію про минулі й сучасні події з літопису калуської хімії.

За словами організатора в Калуші локального освітнього проекту «Школа Успіху» від фонду «Klitschko Foundation» Олега Боричевича, він не очікував, що бажаючими заповнити анкету та стати учасником проекту «Школа Успіху: Калуш» виявиться вдвічі більше підлітків віком від 14 до 16 років від встановленого ліміту – 30 осіб. Тому в результаті відбору на проект потрапили насправді ті, котрі найбільше хочуть самовдосконалюватися, розвивати свій потенціал, скеровувати його для пошуку власного «Я», стати успішними людини, змінювати себе і світ.

– Підлітки, які перемогли, сьогодні й перебувають на проекті, –констатував О. Борисевич. – Вони слухають лекції, розвиваються. У той же час у кожного з учасників є багато своїх планів, вони вже ставлять собі якусь мету і головне їхнє завдання тут – ближче наблизитися до вибору своєї професії.

– Коли я була на зборах міського парламенту, саме Олег нам вперше розказав про цей проект, і мене він дуже зацікавив, – ділилася своїми враженнями учениця 11 класу Калуській ЗОШ №7 Ірина Купчак – Калуській ЗОШ №7 в 11 класі. – Я заповнила анкету, а через якийсь час отримала повідомлення, що перемогла. Звісно, я рада, що моя мрія збулася.

Дуже хочу стати економістом-менеджером. Тому мене найбільше цікавить різні компанії, як вони започатковувалися, розвивалися і стали успішними.

– Олег – мій однокласник і коли він розказував нам про «Школу Успіху», анкетування, то спершу до цього поставилася скептично, – говорить учениця 10 класу Калуської гімназії ім. Дмитра Бахматюка Таїсія Гаврилів. – Але все-таки анкету заповнила й у якійсь мірі здивувалася, що пройшла на проект. Тепер зрозуміла, що вчинила правильно, бо участь у проекті допоможе мені вибрати майбутню професію.

Щиро вдячна керівництву ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» за сприяння в проведені Олегом у Калуші такого освітнього проекту. «КАРПАТНАФТОХІМ» – це дуже важливе й необхідне підприємство як для розвитку промисловості міста, так і в цілому України. Саме це підприємство є головним спонсором нашого навчального закладу. Воно ж посприяло владі міста відновити й завершити будівництво Калуської гімназії, багато зробило і робить для обладнання кабінетів нашого закладу. Звісно, про це ми завжди пам’ятатимемо.

Василь ТКАЧУК.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: