Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Ходьба зміцнює імунітет. Скільки кроків потрібно робити щодня

22 вересня, 12:30
Переглядів: 78

Рівень фізичного навантаження повинен відповідати вашому самопочуттю і можливостям

Фізична активність покращує роботу всього організму. Запобігає ожирінню і порушенню обміну речовин, але, перш за все, зміцнює імунітет. Дозволяє зберігти здорове серце.

Крім того, регулярна фізична активність:

– збільшує продукцію протизапальних цитокінів;

– знижує рівень гормонів стресу, наприклад, кортизолу, який також послаблює імунітет;

– покращує стан мікробіоти кишківника;

– покращує якість сну.

Ходьба – один з найпростіших, доступних і ефективних видів фізичної активності. Важлива будь-яка кількість пройдених кроків, особливо при сидячому способі життя.

Ви, напевно, чули про необхідний об'єм активності в 10 тис. кроків щодня. Однак ця кількість завищена. Нещодавно дослідники з Массачусетського університету, прийшли до висновку: якщо ви хочете бути здоровим і не мати проблем із серцем, то щодня вам необхідно робити мінімум 7 тис. кроків. При цьому швидкість за яку подолаєте цей шлях не важлива.

Цікаво, що більший ефект від ходьби спостерігався у менш активних людей, які завдяки збільшенню числа кроків до 7 тис. на добу змогли поліпшити загальний стан.

Отже, наша мінімальна мета для підтримки здорового серця - 7 тис. кроків протягом дня. Як цього домогтися, можна 30 хвилин гуляти перед сном, після роботи або під час обіду. Навіть підйом і спуск по сходах – відмінний спосіб трохи попітніти. Досягнення щоденної мети в 7 тис. кроків не тільки покращує здоров'я, але і допомагає прискорити обмін речовин.

Але не забуваємо про головне - рівень фізичного навантаження при ходьбі повинен відповідати вашому самопочуттю і можливостям. І що важливо – робити їх регулярно.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: