Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Комісія одноголосно визначила переможця конкурсу на посаду гендиректора лікарні в Підгірках

04 квітня, 10:16
Переглядів: 347

28 березня у залі засідань Калуської міської ради відбувся конкурс на посаду генерального директора комунального некомерційного підприємства «Центральна районна лікарня Калуської міської та районної рад Івано-Франківської області».

Участь у ньому взяли двоє претендентів: в. о. генерального директора, а до того впродовж майже десяти років головний лікар вищезгаданого закладу Іван Красійчук та член виконавчого комітету Калуської міської ради Андрій Дрань.

Спершу члени комісії розглянули документи конкурсантів на відповідність вимогам законодавства. Виявилося, що в пакеті документів Івана Красійчука відсутній електронний варіант конкурсної пропозиції – кандидат подав її тільки в паперовому вигляді.

Відтак Андрій Дрань вимагав не допускати його до наступного етапу конкурсу, проте члени комісії прийняли рішення на користь Івана Красійчука.

– У нас і так немає можливості переглядати електронні носії, тому вважаю, що це не суттєво, – зауважив член комісії, радник голови Калуської районної ради Роман Старчевський.

Підтримав його і інший член комісії, завідувач урологічного відділення Калуської ЦРЛ Василь Питлик, який акцентував увагу на тому, що інформація, яка подається в паперовому й електронному варіантах ідентична, просто різні формати її подання.

Згодом Іван Красійчук попросив долучити до документів свою конкурсну пропозицію на електронному носії – флешці. Відтак обоє претендентів розповіли про своє бачення розвитку закладу.

Зокрема, Іван Красійчук зазначив, що оскільки з наступного року держава фінансуватиме медичні заклади вторинної ланки за принципом «гроші ходять за пацієнтом», то потрібно покращувати кваліфікацію лікарів та закупляти нове обладнання, щоб мати якомога більшу кількість пацієнтів.

– Ми намагаємося весь час приділяти належну увагу професійному удосконаленню лікарів, – зауважив конкурсант. – Наші спеціалісти постійно їздять на курси, опановують нові методи лікування. Травматологи-хірурги ЦРЛ вже успішно здійснюють операції з ендопротезування суглобів, а невдовзі плануємо, що наші спеціалісти почнуть робити онкогінекологічні операції, тому пацієнтам більше не треба буде їхати в Івано-Франківськ.

Щодо обладнання, то, за словами І. Красійчука, Калуська ЦРЛ може поповнитися ангіографом, адже міська влада заклала у бюджеті 6 млн гривень на його придбання. Це приблизно чверть необхідної суми, решту розраховують отримати з державного і обласного бюджетів.

Також в. о. генерального директора розповів про ремонтні роботи, які здійснюються у ЦРЛ.

– Наразі ми вже розпочали ремонт дитячої лікарні, у розпалі – ремонтні роботи з облаштування трьох нових кабінетів у консультаційній поліклініці закладу, – зазначає І. Красійчук. – Крім того, проводиться ремонт коридору патологоанатомічного відділення.

Поки що в консультативній поліклініці відкриті кабінети для вузьких спеціалістів, але згодом будуть функціонувати два кабінети сімейних лікарів, які будуть укладати декларації з пацієнтами, і кабінет для УЗД-діагностики.

Також у планах – створення корпоративної інформаційної мережі закладу, введення електронних записів пацієнтів, введення обліку руху лікарських засобів і виробів медичного призначення та ін.

Щодо Андрія Драня, то одним із першочергових завдань на посаді директора він назвав здійснення енергоаудиту приміщення.

– Потрібно створити сайт, на якому будь-хто із бажаючих міг би знайти інформацію про послуги, які надаються у Калуській ЦРЛ, та їх вартість, – зазначив конкурсант. – Також ми могли б, як і приватні медичні заклади, здійснювати лабораторні аналізи. Потрібно подбати і про відшкодування витрат лікарів, які за власні кошти приїжджають до ургентних хворих.

Щодо підвищення рівня кваліфікації лікарів, то це можна здійснювати за допомогою грантових програм. Також у планах – побудова приватної клініки для VIP-клієнтів та Центру матері і дитини, де може розміщуватися, наприклад, і пологове відділення.

Члени конкурсної комісії поцікавилася в Андрія Драня, чи не стане перешкодою в його роботі відсутність медичної освіти. Проте конкурсант зазначив, що директор – це передусім менеджер, а медичні питання можуть вирішувати заступники із відповідною освітою.

В результаті, заслухавши бачення розвитку закладу від обидвох претендентів, конкурсна комісія приступила до голосування. Всі дев’ять членів комісії проголосували за І. Красійчука і рекомендували міському голові укласти з ним контракт. Натомість А. Драня не підтримав жоден член комісії, проте він заявив, що має намір оскаржити рішення комісії в суді.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: