Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Мешканці Брошнів-Осадської ОТГ можуть лікуватися у лікарнях Калуша

09 березня, 13:18
Переглядів: 7686

Днями стало відомо, що голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів та міський голова Калуша Ігор Матвійчук уклали договір про надання безоплатних медичних послуг жителям об’єднаної громади у Калуській ЦРЛ (Підгірки) чи у Районній лікарні (вул. Каракая, 25).

– Таке рішення Брошнів-Осадської ОТГ свідчить про авторитет Калуської ЦРЛ, – переконана заступник міського голови Калуша Наталія Табачук. – Наразі договір уже укладений і визначений розмір субвенції Калуській ЦРЛ передано. Згідно з укладеним договором, Калуська ЦРЛ надаватиме вторинну медичну допомогу безоплатно за наявності направлення від медзакладів Брошнів-Осадської ОТГ (Брошнівська міська лікарня, амбулаторія в с. Креховичі та ФАП в с. Кадобна). Але відразу варто зауважити, що мова йде не про безоплатне забезпечення брошнівчан, які лікуватимуться у Калуській ЦРЛ, медикаментами. Програма безкоштовного медикаментозного забезпечення діє лише для калушан і це не змінюється.

Для мешканців Брошнів-Осадської ОТГ безкоштовними будуть медичні обстеження (крім комп’ютерної та магнітно-резонансної томографії), медичні послуги включно з медикаментами на невідкладну допомогу, харчування. Також вони при поступленні не сплачуватимуть благодійних внесків. Але, повторюся, медикаменти їм потрібно буде купувати за власні кошти.

Ми будемо вести облік і щомісячно надавати керівництву Брошнів-Осадської ОТГ інформацію про кількість пролікованих пацієнтів та про вартість наданих послуг. Вони своєю чергою зобов’язалися при потребі додати необхідні кошти.

До слова, на таких самих умовах у Калуській ЦРЛ обслуговуються і мешканці Верхнянської та Войнилівської ОТГ. Таким чином, Калуська ЦРЛ наразі має укладені договори зі всіма утвореними на території Калущини громадами і Брошнівською ОТГ.

Щодо побоювань калушан, що такі домовленості призведуть до того, що у Калуській ЦРЛ не вистачатиме місця для них, то вони, за словами посадовця, даремні.

– Калуська ЦРЛ первинно розрахована на обслуговування мешканців Калуша і Калуського району, – відзначає Н. Табачук. – Щодо брошнівчан, то вони і до укладення договору часто лікувалися у нашому медичному закладі, щоправда, на інших умовах. Лікування іногородніх пацієнтів у Калуській ЦРЛ не відображається негативно на якості обслуговування калушан.

Зрештою нам треба готуватися до того, що найближчим часом Калуська ЦРЛ стане госпітальним округом і вона буде єдиним медичним закладом вторинного рівня інтенсивного лікування для жителів Калуша, Калуського району, Болехова, Рожнятівського та Долинського районів.

3260 коментарiв

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: