Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

«Не сваримося й зла одна одній не робимо». Розповідь про те, як працюється в жіночому колективі

07 березня, 08:56
Переглядів: 215

Стереотип, що жінка не може бути добрим фахівцем у так званих чоловічих професіях, у сучасному житті все частіше нівелюється. З кожним роком все більше дівчат можна зустріти в числі студентів, які навчаються на технічних спеціальностях, а відтак згодом стають на рівні з чоловіками працівниками різноманітних промислових виробництв. Натомість зараз, як і десятки років тому, є спеціальності, за якими працюють переважно лише жінки. Це, зокрема, вчителі, бухгалтери, лаборанти, косметологи, медсестри, швачки, офіціанти та ін.

Одним із колективів, який представлений винятково жінками, на «КАРПАТНАФТОХІМі» є лабораторія з обслуговування цеху з виробництва хлору і каустичної соди мембранним методом виробництва ПХВСС і КС. Напередодні 8 Березня журналіст «НК» навідалася туди, щоб дізнатися, як проходять робочі будні в цьому жіночому колективі та який настрій панує там напередодні свята.

– Наша лабораторія створена для того, щоб контролювати виробничий процес цеху з виробництва хлору і каустичної соди мембранним методом, – розповідає заступник начальника лабораторії з обслуговування виробництва ПХВСС і КС Світлана Решетник. – Технологічний регламент передбачає дотримання графіку аналітичного контролю, якого ми в своїй роботі і дотримуємося.

Щодо колективу, то з часу функціонування лабораторії він завжди був тільки жіночим. У 2010 році в нас працювало 18 жінок, а тепер трохи більше – 21.

Моє запитання про те, чи складно працювати в такому колективі, викликає у працівниць лабораторії лише посмішки й жарти.

– Не сваримося й зла одна одній не робимо, – розповідає С. Решетник. – А якщо говорити серйозно, то суперечки інколи, звісно ж, бувають, але таке, мабуть, трапляється в усіх колективах. Зате коли комусь із колективу потрібна допомога, то, не роздумуючи, допомагаємо одна одній.

Загалом робота в нас налагоджена добре. Кожен працівник відповідає за певний ділянку роботи, але при потребі виконує й «чужу», адже всі все добре знають, розуміють і вміють.

Щодо настрою, який панує у колективі напередодні 8 Березня, то всі в один голос стверджують, що, головне, аби була стабільна робота і хороша заробітна плата.

«Тож бажаємо всім жінкам позитивного настрою, любові, натхнення та щастя, адже все це робить нас істинно красивими, сяючими, ніжними і добрими. Нехай життя дарує всім приємні моменти, чудові новини і здійснення мрій», – наголошували на завершення зустрічі мої співрозмовниці.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: